Як помити вікна без розлучень

Всі господині хочуть, щоб їхні вікна завжди виблискували від чистоти, блищали на сонці і були завжди прозорими. І хоч зараз є безліч засоби для миття вікон, а також є безліч бабусиних способів.Але, так чи інакше, використовуючи той чи інший спосіб, може за собою спричинити розводи на вікнах. Але, що б на вікнах не було розлучень краще використовувати перевірені методи.

Один з кращих способів мити вікна без розлучень це мити їх в похмуру погоду. Причина це є той факт, що миючі засоби в сонячну погоду дуже швидко висихає, через що на вікнах з'являються злощасні розводи. Для цього підійде звичайний мильний розчин, дві ганчірки і дві ємності з чистою і мильною водою. Першим ділом вимийте своє вікно мильним розчином, потім промийте його чистою водою. Потім протріть своє вікно сухою ганчіркою. Суха ганчірка відмінно вбере воду. На завершення мийки вікна протріть його звичайної газетою. Газет вбере всю вологу, що ні ввібрала себе ганчірка і надасть вікну блиск. Цей перевірений спосіб роками гарантує чистоту вікон без розлучень.

Так само для миття шибок добре підійдуть і інші народні методи. Для використання цього народного засобу потрібно взяти воду додати в неї трохи солі та оцту. І за допомогою цього розчину вимити вікна. Після його використання потрібно обов'язково вимити вікно чистою водою і потім витерти його сухою і чистою ганчіркою . Потім натерти газетою.

Але крім народних засобів миття вікон дуже добре справляються з цим завданням і засоби, випущені в промисловості. Звичайно, такі промислові засоби для миття вікон підійдуть, якщо у вас пластикові рами. Але якщо у вас звичайні дерев'яні рами, то для них краще використовувати звичайну воду з милом. Але ні в якому разі не використовуйте для миття вікон пральний порошок або соду. Ці кошти звичайно добре відмивають вікна, але можуть викликати жовті розводи і залишать подряпини.

Так само добре підійдуть для миття вікон скребки з м'якою і прогумованої насадкою. Мити цієї дужкою краще по горизонталі для того, що б вода стікала в бік. При використанні цих дужок потрібно не забувати їх промивати від бруду.

Sabibon - самое интересное в интернете

Оставить комментарий