Як видалити подряпини з екрану смартфона

Проблема подряпин на екрані телефону з'явилися з самого створення мобільних телефон. Як би акуратно людина не звертався зі своїм гаджетом виникнення подряпин просто не уникнути. Але засмучуватися, передчасно не варто. Є пару способів, як позбутися від подряпин не відвідуючи майстерню з метою заміни екрана.1.Растітельное масло

Що б видалити дрібні подряпини з екрану можна скористатися на перший час рослинним маслом. Якщо втерти краплю олії в поверхню екрана поверне первинний вигляд на перший час.

2.Детская присипка

Так, Ви не помилилися, саме дитяча присипка допоможе вирішити цю проблему. Для цього потрібно просто змішати присипку з водою. Нанести вийшла пасту на м'яку тканину, після чого акуратно круговими рухами протерти екран. Потім протерти екран трохи вологою тканиною.

3.Піщевая сода

Харчова сода може послужити як доступного засобу для видалення подряпин. Ось як їй користуватися. Використовувати її потрібно також як і в пункті два.

4.Автомобільное засіб для видалення подряпин

Як добре, що проблема подряпин не притаманна тільки одним телефонами. Креми для автомобілів які придумані спеціально для того, що б боротися з проблемою подряпин допоможуть Вам позбутися від подряпин на екрані. Для цього просто нанести крем на м'яку тканину і протерти екран.

5.Зубная паста

Для того, що б видалити подряпини з екрану за допомогою зубної пасти потрібно взяти невелику кількість пасти нанести його на м'яку і чисту тканину. Потім обережно круговими рухами втирати пасту в те місце де знаходитися подряпина на екрані. Потім протерти екран злегка вологою тканиною

Sabibon - самое интересное в интернете

Оставить комментарий