Червона нитка на руці

Багато хто з нас помічали на зап'ясті деяких людей червону ниточку. І звичайно задавали собі питання, навіщо ця ниточка, що вона означає і багато інших таких же питань.Чому нитка саме червоного кольору

Ця традиція прийшла до нас зі сходу. А точніше з Ізраїлю. І вважається, що червона нитка на руці говорить про те, що людина займається Каббалой. Але насправді це не зовсім так. Як каже сама Каббала. Червона нитка, зав'язана на зап'ясті вважається найсильнішим оберегом від завести і від пристріту. Головне, що б вона була зав'язана близькими людьми або коханою людиною. В сучасне життя моду на червону нитку на руці внесла Мадона. Як відомо співачка останнім часом дуже сильно захоплюється Каббалой.

Як зав'язати і носити червону нитку

Якщо самому собі зав'язати червону нитку на руці, то це буде не те і нитка працювати не буде, і вона не збереже Вас від поганої енергетики. Червону нитку на руку повинен зав'язати улюблений або близька людина. Потрібно обв'язати червону вовняну нитку навколо зап'ястя лівої руки, її зав'язувати на сім вузлів. Нитку не потрібно зав'язувати туго. Після того як нитка зав'язана на Вашій руці Ви повинні пообіцяти утримуватися від поганих слів і думок про інших людей.

Чому червону нитку потрібно носити саме на лівій руці

Згідно Каббале червону нитку потрібно зав'язувати саме на ліву рука, так як негативна енергія входить в людину саме з лівого боку. А червона нитка на лівій руці перешкоджає її потрапити в людину. Звичайно, не кожна червона нитка може оберігати людину від пристріту. Більшою силою володіють ті нитки, які привезені з Ізраїлю.

Що робити якщо червона нитка загубилася

В даному випадку турбуватися нема сенсу. Насправді, якщо нитка порвалася або загубилася це хороший знак. Значить, на Вас була проведена сильна енергетична атака і червона нитка прийняла на себе всю силу цього удару.

Sabibon - самое интересное в интернете

Оставить комментарий