Як чистити срібло в домашніх умовах

Як очистити срібло в домашніх умовах, це питання рано чи пізно стане перед будь господинею, адже вироби з срібла є майже в кожному будинку.

Багато могли помітити, що наприклад у одних срібло блищить і має гарний світло-сірий колір, а у інших срібло темне і майже без блиску.
Секрет в тому, що одні люди знають, як чистити срібло до блиску, а другі ні.
Як, виявилося, є багато способів для чистки срібла. Але перш ніж почати чистити не погано б, було дізнатися, від чого темніє срібло.Причини потемніння срібла

 1. Срібло темніє від високої вологості
 2. Від тривалого контакту зі шкірою
 3. Від контакту з косметикою
 4. Від контакту з речами, які містять сірку
 5. & nbsp;

  Як чистити срібло в домашніх умовах

  1. Перший спосіб і, напевно, і найпростіший це купити спеціальний засіб для чищення срібла. Благу справу зараз не кам'яний вік і таких коштів для чистки срібла і магазинів де б можна було їх купити предостатньо.
  2. За допомогою нашатирного спирту. Для цього потрібно взяти вовняну ганчірочку і змочити нашатирем і протерти срібний виріб.
  3. Якщо так вийде, що засіб для чищення срібла знайти не вийти то це ж засіб можна приготувати самому. Для його приготування знадобитися взяти склянку води, додати чайну ложку нашатирного спирту. Додати трохи рідкого дитячого мила і перекису водню. Срібний виріб покласти в цей розчин на 15 хвилин
  4. При використанні цього способу нам знадобиться картопля. Потрібно відварити картоплю, злити воду в окремий посуд і помістіть туди шматочок фольги розміром з шоколадну обгортку. Потім в остигнула воду покласти срібло приблизно хвилин на п'ять.
  5. Цей спосіб, швидше за все, підійде для столових приборів із срібла. Для цього знадобитися приготувати такий розчин. Треба взяти склянку води, покласти туди столову ложку соди і поставити воду кип'ятиться. Коли вода закипить покласти в неї невеликий лист фольги і Ваше срібло. Кип'ятити поки срібло не посвітлішає.
  6. Чорні плями з срібла дуже добре відчищаються за допомогою звичайного столового оцту. Для цього потрібно просто на просто підігріти дев'ятивідсотковий оцет і покласти туди срібний виріб. Після того коли результат буде досягнутий дістати срібло і протерти його бавовняної або замшевою ганчіркою
  7. Теж один з поширених способів від наших бабусь. Це просто скористатися звичайним сольовим розчином. Цей розчин робиться з розрахунку одна чайна ложка солі на один стакан води. Для очитки срібла потрібно просто прокип'ятити його в цьому розчині на протязі 15 хвилин. Після чого дістати срібло і витерти його бавовняною тканиною.
  8. Sabibon - самое интересное в интернете

Оставить комментарий