Як кинути курити. Звичка яка змінює життя!

Зі стовідсотковою впевненістю можна сказати, що всі люди хоч раз в житті пробивали курити сигарети. Хтось спробував і залишив цю справу, а хтось залишився з цією звичкою на завжди і навіть якщо вони і хочуть кинути курити, то це у них не виходить. І для таких людей, які не можуть кинути курити ця стаття з перерахованими в ній радами.Поради бувалих

Найперше і найголовніше це потрібно дуже сильно захотіти. Якщо людина не дуже хоче кинути курити, то це просто означає, що поки цю людину все влаштовує. Найголовніше це знайти мотивацію. Найчастіше, домагається успіху некурящий людина, так як у нього більш інші пріоритети, він спрямовує свою енергію в роботу, і йому потрібно здоров'я, з цього, не губіть себе, будьте краще і успішніше.

По друге, Вам потрібно зрозуміти, наскільки ця звичка потрібна для вашого образу і репутації. Адже чим престижніший посаду, тим більше вагоміше думку людей з Вашого оточення. Задумайтеся про це. Задайте собі питання, хто я є для суспільства, і які мої подальші перспективи.

В третє, любите себе, свій організм. Займайтеся спортом, гуляйте більше на свіжому повітрі.

Методи боротьби з курінням

Перша група грунтується на навіювання хворому на підсвідомому рівні.
У другу групу входить: електропунктура, голковколювання, припікання, точковий масаж
У третю групу входять різного роду рекламні засоби, які допомагають людському організму легше пережити синдром сигаретної залежності.

Більшість фахівців у цій галузі створюють авторські методики лікування для конкретного пацієнта. Адже як стверджують лікарі всього через пів години після останньої викуреної сигарети концентрація нікотину в крові людини падає і якщо в цей проміжок часу перетерпіти потреба в наступній затягуванні, то симптоми підуть приблизно через пару діб. Головне потрібно знайти індивідуальний підхід до кожного курцеві і допомогти йому пережити ці бажання в нової і нової сигареті.

Народні засоби як кинути курити

Один з популярних народних способів який допоміг багатьом кинути цю згубну звичку вважається гвоздика. Як стверджують багато, її аромат знижує залежність від нікотину і має заспокійливу дію. Її використовують як сушену, так і у вигляді масла.

Аналогічним ефектом володіє і кориця. Але при її використанні потрібно пам'ятати одну річ. Її використовують для ароматерапії. Хоча багато людей просто кладуть в рот палички натуральної кориці.

Так само непогано допомагає при боротьбі з курінням апельсин або апельсиновий сік. Він відмінно допомагає організму людини при детоксикації.

Більшість курців стверджують, що якщо перед тим як закурити сигарету, випити молока, то молоко зіпсує всю принадність від куріння.

Багато курців зі стажем, які потім кинули курити говорять, що вони активно використовували у своєму раціоні капусту брокколі, так як вона захищає легені від хронічних захворювань.

Сподіваємося, що це стаття Вам допоможе в боротьбі з курінням. І на останок хочеться відзначити, що не будьте як усі, почніть виділятися за допомогою хороших якостей і тоді все у Вас вийде.

Sabibon - самое интересное в интернете

Оставить комментарий