До чого сниться весільну сукню

Як правило, якщо Вам приснилося весільне плаття, значить, Вас незабаром очікують деякі життєві зміни. Можливо, щось масштабне можливо Вам довірять дуже відповідальну роботу, яку Ви давно хотіли, знайомство з потрібними людьми, хоча може і просто хороший пікнік на природі з улюбленими людьми.Але якщо у Вашому сні весільне плаття порвалося або забруднилася, то Вам загрожує небезпека розлучитися з коханою людиною. Якщо ж у Вашому сні весільне плаття дуже сильно забруднилася значить в житті Вас можуть чекати серйозні неприємності. Цілком можливо найближчим часом Ви важко захворієте або навіть перенесете серйозну операцію

Якщо весільну сукню наснилося Вам на передодні майбутнього одруження. Можете розслабитися, цей сон говорить Вам, що Вас чекають порожні турботи. Як правило, такі сни знятися молодим дівчатам як наслідок переживань перед весіллям.

До чого сниться весільну сукню за сонником Разгадамуса

Якщо у сні Вам приснилося, що Ви бачите себе в білому весільному платті. Як правило, цей сон говорить про радісної зустрічі для молодої дівчини з багатим нареченим. Як мінімум такий сон сниться до бурхливого роману з романтичними і красивими залицяннями.

Процес вибір або примірка весільного плаття, який Ви побачите у своєму сні, може, говорить про швидке весілля, може Ваш суджений зробить Вам пропозицію вийти за нього заміж. Хоча так само цей сон може, говорить про зворотне. Наприклад, про те, що неодружена життя Ваша затягнулася і пора вже подумати про створення сім'ї.

Якщо у своєму сні Ви побачили весільне плаття на своїй подрузі або просто знайомої Вам жінці. Цей сон дає Вам зрозумілий, що Вас чекають веселі розваги і нове цікаве знайомство.

Але якщо в своєму сні Ви побачили свою подругу в весільній сукні, до якої Ви йдете на весілля. То тоді цей сон дає Вам зрозумілий, що Ви дуже сильно заздрите і ревнуєте свою подругу. Напевно десь в душі Ви дуже сильно заздрите своїй подрузі яка раніше Вас виходить заміж.

До чого сниться весільну сукню за сонником Міллера

Вас чекає повністю повний розрив відносин з коханою людиною, якщо Ви у своєму сні побачили пом'яте, некрасиве і брудне весільне плаття.

Хоча в цьому соннику досить не багато розказано про сон, в якому наснилося весільне плаття. Але одне з тлумачень гідно уваги. І це тлумачення говорить про те, що по всій ймовірності Ви будите, причетні до громадської роботи і як підсумок цієї роботи в Вашому житті з'являться багато хороших і вірних друзів.
Але якщо Ви в сні особисто прикрашаєте весільне плаття орнаментами або вишивкою значить Вашим планам не судилося збутися.

Sabibon - самое интересное в интернете

Оставить комментарий