Основні способи заробітку в інтернеті без вкладень

Добрий день, шановний читачу. Сьогодні я пропоную розглянути тему актуальну і дуже цікаву, а саме заробітку грошей в інтернеті.Існує маса способів отримання грошей в мережі, проте багато з них не ідеальні, інші менш ефективні і корисні. Слід зауважити відразу, що для реалізації нижче перерахованих ідей, бажано мати свій сайт, також слід звернути увагу на те, що розмір доходу буде прямо залежати від відвідуваності вашого сайту. Однак, наявність власного інтернет-сайту не обов'язково, але тоді заробіток ваш буде в кілька разів (можливо на порядок) менше, ніж за наявності власного ресурсу, а так само частина прибутку від вашого сайту можна буде віднести до «пасивного доходу», тобто ви поїхали відпочивати, а ваш проект продовжує працювати і гроші капають. Все це за умови налагодженої системи, а не на наступний день після запуску нового проекту.


І так, як же заробляють гроші в мережі без вкладень?

Можу собі уявити скепсис більшості читачів при словах, що в мережі можна заробити. Говорять про це дуже багато, але найчастіше коли доходить справа до, власне, самих грошей, виявляється що суми незначні а робота зів'яне й одноманітна. І це дійсно так, оскільки отримати хороший дохід при цьому, не маючи високої кваліфікації не реально. Це ж правило відноситься до будь-якій сфері діяльності, в реальному житті некваліфіковану працю оплачується вкрай низько. Але, можу з упевненістю сказати, що гроші в мережі є і в достатній кількості, тільки треба знати з якого боку до них підступитися.
Багато шахрайські схеми зводяться до того, що вам пропонують величезний заробіток, але попередньо необхідно внести деяку суму, а потім цей проект разом з вашими вкладеннями випаровується. По цьому, розглянемо варіанти як заробити без попередніх вкладень або звести ці самі введення грошей до мінімуму, так як потрібних коштів на вкладення може просто не бути. Вже через деякий час, ваш сайт (все ж рекомендую їм обзавестися) почне приносити дохід і ось тоді частина цих грошей можна перенаправити на розвиток вашого проекту, щоб збільшить дохід у майбутньому, тільки це вже інвестиції, а не вкладення. Заробити гроші в інтернеті можна, і усвідомлення того, що їх можна перевести в реальні грошові купюри, перевів у готівку через банкомат, спочатку викликало деяку недовіру, але до хорошого людина звикає особливо швидко.

Основні варіанти заробітку:

 — Серфінг по сайтах, читання листів. Самий некваліфікований і як наслідок низькооплачувана вид заробітку, але дозволяє заробити в мережі без всякої спецпідготовки. Правда, часу на це витрачатися багато, а от дохід зовсім малий. Без сумніву з цим варіантом впорається навіть школяр. Деякі біржі, що надають завдання для некваліфікованих кадрів: Юзератор (вони обіцяють дохід більше, ніж у конкурентів), Сеоспрінт, Адвего (слід зазначити, що цей сайт являє собою біржу контенту, але там можливо запропонувати виконавцю необхідне завдання, наприклад: розмістити посилання на потрібну сторінку на будь-якому інтернет-ресурсі — блог, форум, домашня сторінка, при цьому необхідно що б посилання була активна, відкрита для індексації і перебувала в тематичному тексті і за це завдання пропонується ціна — 0,1 — 0,15 $ — на розсуд замовника )

 — Копірайтинг (статті на замовлення) та рерайтинг (виклад потрібної статті своїми словами). Цей варіант зажадає від вас більше зусиль і оплачується він дещо вищий. Щоб знайти замовлення досить скористатися біржами копірайтингу: Адвего, Etxt, Тextsale, ТурбоТекст, Contentmonster, TextBroker, Neotext. Перш ніж почати роботу настійно рекомендую ознайомитися в мережі з оглядами від професіоналів, це допоможе вам зрозуміти з чим ви зіткнулися і вибудувати свою схему роботи з обраної біржею. Але що б заробіток був досить високий і стабільний, вам доведеться орати. Писати чи розмножувати по десятку статей щодня, не всякий зможе. І якщо ви вирішите влаштувати собі відпустку або зробите перерву, то і дохід ваш припиниться. Цей варіант так само підходить для того щоб зібрати коштів для запуску свого інтернет-проекту, набратися досвіду і, так би мовити, відточити перо, що б потім наповнювати контентом вже свій сайт. Можливо, перші місяці вам доведеться працювати безкоштовно на себе, але це будуть зекономлені кошти на контенті.

 — Обман. Дуже поширений вид заробітку в мережі. Схем безліч, від нешкідливих до відвертого шахрайства. До першого можна віднести вийшли в тираж IQ-тести, по проходженню якого необхідно відправити SMS, щоб отримати результат. І після цього вирішуй, що важливіше мала сума, відправлена ​​шахраєві, або витрачений час на тест, місцями веселий і цікавий і вже цікаво що там такого вийшло.

Заробіток на рефералах або партнерські програми . Цей варіант заслуговує того, щоб його виділили окремим пунктом. Даний вид заробітку досить перспективний, і що найцікавіше — пасивний. Швидко й багато заробити в цьому випадку не вийде, але у випадку якщо виїдете або відволічетеся, це не позначиться на вашому доході від рефералів. Нюанс в тому, що необхідний свій сайт, при чому добре відвідуваний і розкручений, щоб залучити достатню кількість рефералів. Хоча наявність свого сайті не обов'язково, є можливість розмістити рефссилку на тематичному форумі (попередньо ознайомтеся з їх правилами і заборонами), іноді рефссилку можна розмістити навіть в «підпис», але вам доведеться дуже активно спілкуватися на гілках форуму, для охоплення вошей цільової аудиторії. Щоб збільшити кількість залучених тобою користувачів, хорошим варіантом буде написання статті, краще докладної, по роботі з тією або іншою біржею (сервісом) і розміщенням в ній рефссилке, по якій система і зарахує на ваш рахунок користувачів. Багато користувачів мережі негативно ставляться до того, що хтось заробляє на них (віднесемо це до особливостей національного характеру) хоча ні моїм рефералам, ні мені від цього не холодно, не жарко, платити за них в будь-якому випадку власнику партнерської програми. У мережі можна знайти партнерську програму на будь-яку тематику, проте прибуткові будуть не все.

Перевіряйте їх і тестуйте, зверніть увагу на відгуки користувачів. Розглянемо деякі з них:
 — GoGetLinks (Гогетлінкс). На сьогодні це біржа вічних посилань є найпопулярнішою в рунеті.
 — MegaIndex (МегаІндекс) являє собою систему автоматичного просування. Клієнт, який зареєструвався по вашій рефссилке, буде витрачати свої гроші на посилання, а ви — отримуєте з цього відсоток.
 — Міралінкс являє собою біржу статей, необхідно залучати нового користувача в систему, до цього зводиться суть заробітку на цьому ресурсі.
 — GetgoodLinks (ГетГудЛінкс) біржа
 — Багато інформаційні продукти, поширювані в інеті, мають свою партнерську програму, і ось вони, за часту, дуже вигідні. Автор такої програми готовий віддати від 30-50% вартості відеокурсу. Яскравим прикладом є Євген Попов і його партнерські програми.
 — RotaPost (РотаПост) біржа
 — WebArtex, біржа статей, при чому досить молода, і як наслідок ваш дохід в перспективі з рефералів буде більше, так як ви будете на вершині піраміди рефералів.
 — Моя справа, онлайн-бухгалтерія. Дана система багаторівнева, це дозволяє отримувати дохід як на прямих продажах, так і на продажах партнерів.
 — Інфобокс, хостинг, при чому хороший. Партнерські програми хостингів теж дають відчутний прибуток. На форумах і в мережі питання вибору хостингу зустрічаються часто, ваша рефссилке буде актуальна. Цей сервіс платить 10% всіх оплат ваших рефералів і 30% від оплати сервера (реального або віртуального).
 — WebEffector — агрегатор, що просуває сайти. Ваші 10% від усіх оплат ваших рефералів.
 — Сапа. Крім біржі контенту, ще й передбачає заробіток продажем посилань своїх сайтів. Доходи від рефералів надходять стабільно і поступово зростають.
 — PRSape — дочірнє підприємство Сапи. Надає вічні посилання на сайти новин.
 — SeoWisard — досить новий агрегатор, якщо приєднаєтеся скоріше будете на вершині піраміди.
 — AdvMaker — банерна мережа. Залучати можна як рекламодавців, так і вебмайстрів. Свій відсоток в даному випадку ви отримуєте з їхніх витрат і доходів.
 — MobiOffers.ru — ця прартнерка припускає заробіток на мобільному трафіку, а його все більше з кожним роком.
 — Etxt цей сервіс надає гарну дохідну партнерку.
 — Адвего — текстова біржа. Зоработок передбачається на залученні і замовників, і авторів.
 — Textsale є своя реферальная програма.
-РотаБан — Банерна біржа, на її теренах ви можете продати або купити баннерное місце.
 — Telderi біржа сайтів. Ваші реферали купують чи продають сайти на цьому сервісі, а ви отримуєте свій відсоток. —
 — Пінгмедіа — хороша банерна партнерська програма.
 — Сеопульт і Сеопульт Про — перший агрегатор і його оновлена ​​версія. Якщо добре розібратися, дуже перспективна партнерка.
 — GoGetTop або ГоГетТоп — сервіс, що надає вічні посилання. Їх партнерка припускає ваші 10% від прибутку залучених клієнтів.
 — Адмітад — сервіс, що надає найширший вибір партнерських програм (більше тисячі). Дозволяє заробляти не тільки за допомогою сайту, але і з арбітражу трафіку.
У мережі як і в житті немає нічого вічного і деякі партнерські програми можуть закриватися. З Профіт Партнером вийшло саме так. Якщо зважитеся створити свій сервіс в мережі (будь-яку біржу або що-небудь ще) раджу відразу ж прикупити до нього партнерку. Частина доходу загубиться, йдучи на виплати рефералам, але цей спосіб реклами можна вважати вірусної розкручуванням, здатної привернути користувача. Дуже яскравий приклад GoGetLinks, вони вклали практично копійки, основна робота була виконана вебмастерами, охочими заробити на рефералах.


Як в мережі заробити своїм розумом.

 1. Створення сайту, а так само будь інший вид фріланса в мережі (віддаленої роботи). Даний спосіб погано підходить новачкам, тому він вимагає знань вебмастерінга або програмування. Незаперечний плюс- відсутність вкладень. Якщо ви знайомі з темою створення сайту або блогу, сміливо пропонуєте свої послуги на біржах, тематичних форумах, власному ресурсі. Деякі біржі фрілансу: Weblancer, Work-zilla і Freelancer.com. З накопиченням досвіду і профнавиков роботу будете виконувати швидше і, відповідно, грошей ви станете заробляти більше. Для когось фріланс не головна робота, а додатковий дохід. З цього починають багато студентів та й люди, чия сфера діяльності далека від мережі інтернет. До фрілансу, крім вебмастерінга, можна віднести роботу по просуванню готових чужих проектів, написання текстів або скриптів на замовлення, дизайн, реклама, дистанційне навчання і т.д.
 2. Киберсквоттінг — продаж, вірніше перепродаж доменів. Можна пошукати ще не зайняті доменні імена, зареєструвати їх на себе, а потім перепродати за бажану суму, головне, що б вам її заплатили. Перспективними вважаються імена співзвучні з діяльністю компанії або цілого напряму послуг та інтернет-сервісів. При підборі свого домену довелося зіткнутися з проблемою, що дуже багато зайнято, але реальних сайтів не існує, в результаті маємо те, що кіберсквотери вклали свою лепту, вірніше зайняли дуже багато доменів.
 3. Файлообмінники. Ви завантажили туди свій файл і при кожному його скачуванні отримуєте свою копійку. Але заробити «ні копійки» в цьому випадку можна при наявності свого проекту, досить розкрученого, наприклад виразника з контрафактним відео.
 4. YouTube. Створюєте свій канал і додаєте на нього авторські ролики, після укладення партнерського договору з Ютюбі, отримуєте відсоток від показу рекламних роликів від Google. У Ютюбі багато цікавих партнерок, раджу ознайомитися з ними якщо виберете для себе цей вид заробітку.
 5. Адміністратор груп. Ця спеціальність останнім часом набирає популярність, т.к. соцмережі (Фейсбук, Контакт, Інстаграмм) залучають все більшу аудиторію. Принадність даної роботи в тому, що вона не вимагає від вас особливих розумових зусиль, знань, спецосвіти, проте необхідно пройти невеликий курс навчання. Адміністрування можна порівняти з офісною роботою, тільки віддаленої, за своїм комп'ютером і в домашніх тапочках.
 6. Надання платних консультацій. Цей варіант підробітку дуже поширений в мережі серед вебмайстрів та інших фахівців у своїй галузі. До вас можуть звернутися для аудиту свого сайту, на предмет вирішення проблем з просуванням і багато іншого.
 7. інфопродукта. Якщо ви досягли певного рівня в своїй сфері, озаботьтесь створенням свого відеокурсу або інфопродукта і заробляйте на його продаж. А якщо прикрутіть до нього партнерки, це значно збільшить кількість продажів, але частину грошей від продажів доведеться віддати партнерам, але воно того варте.
 8. Деякі види заробітку без вкладень можливі й офлайн. Ті ж консультації, сфера діяльності одна, різниця тільки онлайн та офлайн.
 9. Форекс і будь-яка інша мережева біржова спекуляція. Але цей варіант вимагає вкладень і чималих, а по темі нашої статті нам вже не підходить.
 10. Заробіток на своєму сайті (інтернет проекті)

  Як ви могли помітити з усього перерахованого вище, що наявність власного сайту або інтернет-проекту (краще розкрученого, не нехтуйте Seo просуванням) значно збільшує можливий дохід. А деякі із способів без наявності свого сайту взагалі не здійсненні. До речі, всі гроші в мережі — віртуальні, та їх можна виводити в приємні і звичні папірці, але для їх зберігання і оперування ними необхідні віртуальні системи або гаманці. Найстабільнішою і поширеної зараз є система електронних валют Вебмані. Отже, повертаючись до теми нашої глави, розглянемо основні види доходу при використанні свого сайту:

   — Контекстна реклама. Серед проектів СДЛ (зроблено для людей) вона є основним видом доходу. Як зрозуміло з назви вона являє собою оголошення текстове, картинкою або змішане, його зміст тематично тексту (контенту) на сторінці, де воно розміщене. Тобто якщо ваша стаття про білі хмари, тоді оголошення будуть пропонувати все пов'язане не тільки з хмарами, але й небом, погодою, білим кольором, картинками хмар на фотошпалерах і т.д. будь-які оголошення, що надані рекламодавцями. Ще текст може бути розрахований на користувача, який зайшов на вашу сторінку, якщо про його переваги відомо пошуковій системі. Основні представники контекстної реклами в інеті пострадянського простору це рекламні мережі Гугл Адсенс і Yandex (РСЯ). Ці системи строго стежать за дотриманням їхніх правил, тому рекомендую ознайомитися з ними ж, що б вас не відлучили від цього виду заробітку назавжди. Це хороший спосіб монетизації вашого сайту і він не викликає нарікань у пошукових систем, на відміну від тізерів (про них мова піде нижче). Однак цей вид реклами однаково добре працює не на всіх проектах і приносить не завжди відчутний дохід, інакше крім нього не було б інших альтернатив.

   — Банерна реклама. Прекрасно доповнює розглянутий вище контекст, покликана закріпити інформацію про послугу або товар у свідомості користувача. Тому багато рекламодавців побажають розмістити свої банери на вашому інтернет-проекті свій банер (за умови адекватної вартості показу). Дохід ваш буде залежати виключно від того наскільки вам пощастить співпрацювати з підходящими вам рекламодавцями. Такі титани як Procter & amp; Gamble за розміщення своїх банерів платять тисячі доларів, але для того щоб вони захотіли прийти до вас у вас повинна бути висока відвідуваність сайту і рейтинги відповідні. У великих сайтів і порталів продажем рекламних площ займаються цілі відділи. Щоб ваші рекламні місця і гаманець не пустували, можна скористатися послугами: AdvMaker — найбільша банерна мережа, біржа — Ротабан, Пінгмедіа — банерна партнерка. Ще можна створити додаткову сторінку на ваш сайт, яка допоможе можливим рекламодавцям зрозуміти наскільки ваш проект популярний і відвідуємо, а так же зорієнтуватися в ціновій політиці. Але слід врахувати наступні моменти: засилля банерів може заважати переглядати інформацію на сайті і дратувати відвідувачів (хоча вони можуть і звикнути), до їх надлишку негативно ставляться і пошукові системи. А негатив систем може вилитися в зниженні сайту в ранжируванні за велику кількість реклами або її агресивний характер (клікандери, попандери та інші блоки, що заважають перегляду інформації на сторінці). Пошуковики можуть вашу сторінку сильно зрушити вниз в пошуку за запитом або взагалі її не показувати. У всьому потрібно шукати золоту середину, можна збільшити вартість рекламного місця і зменшити їх кількість, таким чином, ваш дохід залишиться на колишньому рівні.

   — Тізерна реклама. Якщо контекст не дає бажаного доходу, можна скористатися тизерами. Правда їх оголошення схожі на «жовту пресу», проте для розважальних сайтів, форумів і порталами новин це основне джерело доходу. Але, пошукова система Яндекс стала карати сайти за шокуючу рекламу, останнім часом тизери все частіше потрапляють під це визначення. Уважно переглядайте відгуки про обраної тізерній мережі, виключайте показ шокової реклами — це можна регулювати в налаштуваннях. Найбільш популярні тизерну партнерські програми: AdLabs, Direct / ADVERT, Pay-Click, TeaserNet, Ladycash.

   — Продаж посилань. Цей варіант передбачає не установку скриптів біржі посилань подібної Сапі, а ручне додавання посилання, яке замовляє рекламодавець через біржу вічних посилань, наприклад РотаПост, ГетГудЛінкс або Гогетлінкс, хоча ВебАртекс і Міралінкс безпечніше , як спосіб заробити продаючи посилання зі свого сайту. Однак міру слід знати і в цьому випадку, бо якщо настане пересичення (на ваш інтернет-проект буде вказувати занадто багато посилань), після якої почнеться просідання вашого сайту в пошуковій системі. Обачнішими буде потроху продавати посилання, а після зростання відвідуваності перемикатися на дохід від контекстної реклами.

   — Партнерські програми. Цей той же варіант, що описаний вище, але наявність власного інтернет-ресурсу, є можливість піднятися на більш високий рівень, при цьому не витрачати гроші на АдВордса і Директ (залучення трафіку). Залучаючи все ті ж системи, перераховані вище: Моя справа, Гогетлінкс, Міралінкс, МегаІндекс або ГетГудЛінкс можна розміщувати рефссилке в текстах тематичних ці посиланнях і рекламні банери їх партнерських програм, та й будь-які інші партнерки, що співпадають чи перетинаються з тематики з сайтом. Усвідомлення, що цей заробіток буде абсолютно пасивний робить його ще приємніше.

   — Рекламні статті та анонси. Може здатися, що цей варіант тупиковий для сайту, тому читач може відвернутися і ще питання чи захоче повертатися. Але все залежить від ваших здібностей підносити інформацію і зраджувати їй легкотравний вигляд. Шикарним прикладом є Девакі, а тепер загляньте до нього на сторінку де вказано скільки буде вам коштувати замовити у нього рекламний пост або анонс ... А потім скажіть сильно вони вам заважають при читанні його блогу? Зрозуміло, що спочатку необхідно заробити авторитет, невідомому Васі Пупкину рекламні пости навряд чи будуть замовляти.
  Порівняно недавно з'явилася ділова соцмережа Linkedin, там люди шукають роботу і взагалі налагоджують контакти. І якщо це актуально раджу пошукати замовників на фріланс або вакансії на Linkedin. Удачи в ваших починаннях.

  Sabibon - самое интересное в интернете

Оставить комментарий