Як позбутися запаху з рота

Навіть у наш час, коли начебто вже всі заборони зняті, і покоління стало більш розкуто, все одно залишаються такі теми, які на загальне обговорення не виносяться.Але, не дивлячись на свою закритість ці теми, завжди були, є і будуть дуже популярними. І одна з таких закритих з одного боку але, тим не менш, дуже популярна є тема запаху з рота.

У цього неприємного моменту є багато медичних термінів. Але перед тим як почати боротися з запахом з рота, потрібно зрозуміти причину цього.

Причина виникнення запаху з рота

Найбільша небезпека при боротьбі з цим негативним моментом так це той факт, що людина, яка звикає до всього не в змозі помітити те, що у нього є запах з рота. Так, що зрозуміти людині смердить у нього з рота чи ні завдання не дуже проста. Але засмучуватися завчасно не варто, є пару способів, які дозволять вирішити цю проблему. Звичайно, найпростіший спосіб це запитати у оточуючих. Але цей спосіб явно підійде не всім.

Перевірити запах з рота за допомогою ложки

Візьміть чайну ложку і опуклою стороною проведіть нею по поверхні своєї мови. Після чого на поверхні ложки залишиться трохи білого нальоту і Вашої слини. Запах, який буде виходити від них і буде запах з Вашого рота.

Перевірити запах з рота за допомогою зап'ястя

При використанні цього способу потрібно просто лизнути своєю мовою свого зап'ястя і дати висохнути слині. Запах, який можна будемо потім відчути це, і буде запах з рота. Але тут є один нюанс. Як правило, цей запах з передньої частини мови, який слабкіше запаху з задньої його частини. Адже саме задня частина мови є розсадником бактерій, які й виробляють, своєю життєдіяльністю, той самий неприємні запах.

Звідки береться запах з рота

На першому місці виникнення запаху в ротовій порожнині стоять, звичайно, всякого роду хвороби в ротовій порожнині: пульпіт і періодонтит, періодонтит і гінгівіт, дірки в зубах, наддесневой і поддесневой зубний камінь, безліч форм прояву стоматиту порожнини рота, кісти зубів.

Так само причиною неприємного запаху з рота може бути сухість у роті. Як правило, це відбувається з людиною в ранковий час. Причина цьому проста. Під час сну людський організм виробляє менше слини через що рот і пересихає. У деяких сухість у роті може з'являтися і на протязі дня при тривалому розмові. Адже слина наш природний очищувач рота від різних бактерій і залишків пиши. І тому чим менше йде виділення слини, тим гірше очищається порожнина людського рота, а значить, джерел утворення запаху в роті стає більше.

У літніх людей причиною поганого запаху з рота може бути викликаний через наявність зубних протезів.

Як же позбутися запаху з рота

Так, як основна причина поганого запаху з рота лежить в бактеріях, які живуть в нашій порожнини рота, значить основним видом боротьби з цим явищем, полягатиме в правильному догляді за порожниною рота.
Прибрати поганий запах з рота за допомогою солоної води

Це напевно один з найпростіших способів вирішити цю проблему. Для цього Вам потрібно розчин з таким складом: пів літра питної води, одна столова ложка солі. Цей розчин потрібно випитий натщесерце вранці. Через 10-15 хвилин після цього поснідати молочною кашею або іншими молочними продуктами. Саме молочними продуктами потрібно снідати в цьому випадку. Так, як молоко нейтралізує роздратування травної системи яке викликає сіль. Таку процедуру потрібно проводити в перебігу п'яти, семи днів.

Прибрати поганий запах з рота за допомогою вівсяної каші

У певних людей неприємний запах може бути викликаний через особливої ​​будови травної системи і як правило їжа може, застоюється в численних складках. У такому випадком Вам допоможе звичайна вівсянка. Снідати краще тарілкою вівсянки без цукру, приготовленої на воді з додаванням рослинної олії. Якщо будите дотримуватися цієї ради, то через 2-3 тижні неприємні запах зникне.

Прибрати поганий запах з рота за допомогою абляуіі мигдалин

Поганий запах з рота може бути також пов'язаний із запаленням мигдалин. А при запаленні мигдалин утворюються гнійні пробки. Що б вирішити цю проблему Вам потрібно провести абляцию мигдалин. Іншими словами потрібно просто припекти їх під місцевим наркозом.

Прибрати поганий запах з рота за допомогою рясного пиття

Тут головне пам'ятати одну умову. Треба якомога часто пити води або мінеральної води, але без газу. Так само можна пити зелений або чорний чай, але без цукру. Як правило, доросла людина повинна пити в день не менше двох літрів води.

Прибрати поганий запах з рота за допомогою перекису водню
З трехпроцентной перекису водню потрібно зробити розчин і регулярно полоскати їм рот. Рецепт цього розчину просто. Розчинити у склянці води 3-4 чайних ложки перекису водню. Полоскати потрібно два три рази на день, і Ви забудете про запах з рота.

Прибрати поганий запах з рота за допомогою моркви та яблук

Найпростіший спосіб з усіх перерахованих вище. Вживання свіжих яблук або моркви допоможуть вирішити проблему з запахом з рота, але, щоправда, ненадовго, всього на пару годин. Але, так чи інакше, про цей спосіб забувати не потрібно.

Sabibon - самое интересное в интернете

Оставить комментарий