Як очистити праску від нагару

Питання про чищення праски від нагару рано чи пізно виникає перед будь господинею. І тут не важливо, який праска використовувати. Нагар виникне на будь-якому прасці будь-якої марки. Маленька помилку і все. Але у кожної проблеми є рішення і в цій статті Ви дізнаєтеся, як очистити праску від нагару.Чистка праски за допомогою парафінової свічці

В бавовняну щільну тканину потрібно загорнути парафінову свічку. Потім потрібно включити праска і відтирати гарячу праску свічкою. В процесі чищення свічкою потрібно пам'ятати пару правил. Праска потрібно нахилити, що б стікав парафін і потрібно стежити за тим, що б парафін ні потрапив в отвори праски. По закінченню чистки потрібно не забути прибрати залишки парафіну з поверхні праски.

Чистка праски за допомогою солі

Пару грам солі потрібно насипати на щільний аркуш паперу. Потім, як і при першому способі нагріваємо праска і гарячою праскою водимо по солі, поки праска не відчистити від нагару. Деякі господині при використанні цього способу до солі додають трохи парафіну від свічки.

Чистка праски за допомогою коробка сірників

При використанні цього способу потрібно по підошві гарячої праски водити підошвою коробка сірників, де розташована сірка.

Чистка праски за допомогою перекису водню

При використанні цього способу потрібно змочити вату перекисом водню і цієї ватою протирати підошву праски до видалення нагару. Якщо перекису у Вас не виявилося. Тоді Ви можете скористатися рідиною для зняття лаку або ацетоном.

Чистка праски за допомогою оцту

Візьміть оцет (їли немає оцту, можна взяти ацетон) намочіть ватку і протирайте брудну частину робочої поверхні праски. Після того як Ви протрете праска від нагару потрібно поверхню праски протерти шматком вовни.
Чистка праски за допомогою спеціального господарського олівця
У господарському магазині купите спеціальний олівець для чистки праски. Для його використання потрібно нагріте праска потерти цим олівцем. Після цього протерти підошву праски ганчірочкою.

Чистка праски за допомогою харчової соди

Для використання цього способу потрібно харчову соду розчинити у воді. Получившемся розчином змочити шматок вати і цієї ватою терти холодну робочу поверхню праски. Після проведеної процедури поверхню праски промити другий ваткою змоченою водою, потім протерти поверхню м'якою і чистою ганчіркою .
При чищенні праски, який би Ви спосіб не використовували потрібно пам'ятати одне правило. Не можна чистити робочу поверхню праски грубими матеріалами, які можуть пошкодити поверхню праски.

Sabibon - самое интересное в интернете

Оставить комментарий