Як створити сайт самому і безкоштовно

Як створити сайт самому і тим більше безкоштовно останнім часом стає все більш актуально. Сьогодні мова піде про створення сайту від безкоштовного сервісу Google www.blogger.com.
Для цього потрібно в пошуку ввести www.blogger.com. і натискаємо на посилання (на малюнку виділено червоним)
Після того як Ви натиснули на посилання потрібно вести свою електронну адресу (e-mail) і пароль під яким Ви зареєстровані в gmail

Якщо ви не зареєстровані в gmail, тоді Вам треба натиснути на кнопку «зареєструватися» і пройти дуже швидку реєстрація. Після реєстрації на безкоштовному сервісі створенні сайтів ми потрапляємо на сторінку створення сайтів.

Для створення нового сайту натискаємо кнопку «Новий блог» і у вікні, вводимо назву свого сайту в полі «Тема», назва сайт на латиниці в поле «Адреса» і вибираємо шаблон який нам подобатися і найбільше підходящого по тематиці Вашого майбутнього сайту. Після заповнення всіх пунктів натискаємо кнопу «Створити сайт»

Створення Посту на сайті

Тепер Ваш сайт створений і можна наповнювати його вмістом: текстом, фото і відео. Для цього достатньо просто натиснути на «Створити повідомлення».

Після натискання кнопки «Створити повідомлення» нам залишилося тільки ввести називання статті та ввести текст статті для Вашого сайту. Потім натиснути кнопки «Зберегти» і «Публікація». Після чого можна натиснути на кнопку «Перегляд» і подивитися результат написання статті.

Форматування Тексту Статті

Для того, що б у вашій статті вставити посилання просто виділіть потрібний фрагмент тексту і натисніть на іконку «Посилання» і в полі « На який URL повинна вказувати ця посилання? » вставляємо потрібну Вам посилання і натискаємо кнопку «ОК »

Для того, що б вставити зображення потрібно натиснути на іконку «Вставити зображення» потім натиснути на кнопку «Вибрати файл» вибрати потрібне зображення на комп'ютері. Після того як Ваше зображення потрапить в передзавантажувальне стан його потрібно виділити натиснувши на неї мишкою і потім натиснути кнопку «Додати вбрання зображення» і Ваше зображення виявиться в статті Вашого сайту.Якщо потрібно вибрати розмір зображення або вирівняти його просто натисніть на картинку і що з'явилися пунктів меню виберіть потрібний Вам.

Якщо потрібно відформатувати текст, наприклад, зробити його жирним просто виділіть потрібний фрагмент тексту і натисніть іконку « B ». Для того, що б зробити текст похилим просто виділіть потрібний фрагмент тексту і натисніть на іконку « I »

Створення Сторінки для Сайту

Для створення сторінки потрібно просто в пункті меню вибрати пункт «Сторінки», а потім вибрати «Порожня сторінка». Після чого Ви потрапляєте в знайому вже форму редагування тексту, яка використовується при створенні статті. В поле «Сторінка» вводимо назву вашої сторінки і також як при створенні поста додаємо текст.

Висновок на сайті пунктів меню

Для виведення на сайті пунктів меню потрібно на сторінці відображення сторінок з пунктів «Показувати сторінки як» вибрати або верхнє, або бічне розташування пунктів меню.

Sabibon - самое интересное в интернете

Оставить комментарий