Як приготувати смачний гарячий шоколад в домашніх умовах

Как приготовить вкусный горячий шоколад в домашних условиях

Якщо Ви любите гарячий шоколад, то Вам давно пора забути про розчинну шоколаді. Справжній любитель шоколаду повинен вміти зварити пару кружечек справжнього класичного шоколаду. А якщо Ви поки цього не вмієте, то візьміть пару корисних порад.Головною причиною гарного гарячого шоколаду є сам шоколад. А значить потрібно правильно вибрати якісний шоколад. Вибирайте якісну плитку в якому вміст какао буде не менше 70%. Деякі любителі цього десерту рекомендують готувати напій лише з такого шоколаду і подавати його на стіл невеликими порціями. Але на жаль не всі можуть оцінити гірчинку чорного шоколаду. І, щоб підсолодити напій можна просто додати трохи цукру. Але можна і просто додати молочний шоколад в процентному співвідношенні 70% чорного шоколаду і 30% молочного шоколаду. Для дітей можна зрівняти це процентне співвідношення.

Молоко або вершки

В даному випадку, як і з шоколадом найкраще буде змішувати і те, і інше. Тут також найкраще визначити правильну пропорцію в залежності від того, для кого ви готуєте напій. Як правило вершки додають для того, щоб в шоколад придбав кремову і шовковисту текстуру напою. Але якщо додавати вершки в великому обсязі, то Ви можете перетворити гарячий шоколад з хорошого напою в звичайний жирний десерт.

Добавки для гарячого шоколаду

Якщо ми говоримо про смачне гарячому шоколаді, то не можна не сказати про різного роду добавках. Одними з популярних добавок є ваніль і кориця. Деякі люди додають добавки вже в гарячий шоколад, деякі люди перед додаванням шоколаду люблять прогріти молоко з ванільним стручком або паличкою кориці. Можна також зверху посипати шоколад мускатним горіхом або кайенского перцю.

Не забудьте додати трохи солі (маленька щіпка) в уже готовий шоколад. Сіль допоможе підкреслити солодкість напою.

Також можна додати в невеликих кількостях лікер або міцний алкоголь.
Збиті вершки, маршмеллоу, цукрову присипку і шоколадну стружку найкраще залишити на потім для декору.

Рецепт приготування смачного гарячого шоколаду

Складові:

Молоко 450 мл;
Чорний шоколад 70 г (70%);
Молочний шоколад 30 г;
Вершки 75 мл (33%);
¼ чайної ложки меленої кориці;
маршмеллоу;
дрібка солі.

приготування
Насамперед потрібно підігріти 150 мл молока. Після підігріву молока прибираємо його з вогню і починаємо робити ганаш, додаючи до молока шматочки шоколаду. Не забуваємо помішувати для повного їх розчинення.
Виливаємо в сотейник молоко, що залишилося і вершки. Слідом за ними додаємо дрібку солі і корицю.

Тепер нам потрібно підігріти наш напій, але ні в якому разі не потрібно його кип'ятити. Після цього можна сміливо розливати шоколад по гуртках і викладати зверху маршмеллоу.

Как приготовить вкусный горячий шоколад в домашних условиях

Sabibon - самое интересное в интернете

Оставить комментарий