Як приготувати домашнє морозиво без виготовлення морозива

Как приготовить домашнее мороженое без мороженицы

І ось вже через два тижні почнеться довгоочікуване літо. Печеня і спекотне. І в таку спеку потрібно балувати себе і своїх домашніх морозивом. Звичайно його можна купити, а можна і приготувати самим.І в цій статті ми Вам розповімо, як приготувати домашнє морозиво без морозива.

Складові:

200 мл вершків жирністю від 33%;
116 г згущеного молока;
1,5 ст. л. розчинної кави.

Приготування морозива без виготовлення морозива:

Насамперед перш ніж почати готувати морозиво потрібно гарненько охолоду віночок міксера, вершки і звичайно ж ємність, в якій будите збивати вершки. Якщо не полінуватися і це зробити, тоді процес приготування піде простіше і швидше завдяки тому, жирові молекули з охолоджених вершків набагато вільніше звільняться від навколишнього її оболонки, для того, щоб злитися разом оточивши тим самим бульбашки повітря якими будить насичується емульсія під час збивання.

Після підготовки приступаємо до приготування. Насамперед змішуємо згущене молоко з вершками. Після чого додаємо розчинну каву. Якщо у Вас немає кави, то його можна замінити різними добавками на кшталт ванілі, кількома крапель харчових ароматичних есенцій або столовою ложкою лікеру.

Тепер починаємо збивати. Звичайно збивати вершки вручну не дуже вдячна справа. Особливо в двадцять першому столітті. Тому сміливо беремо міксер і збиваємо вершки на середній швидкості.

Як тільки вершки, можна підвищити швидкість міксера до максимуму. При збиванні потрібно стежити за тим, щоб не збити масло. В результаті у Вас буде така суміш яка буде нагадувати розтануло морозиво.

Після цього нам залишається лише перелити отриману основу для нашого морозива в форму яка будить підходити для заморожування і накриваємо плівкою.

Ставимо форму з морозивом в морозильну камеру на 6-12 годин.

Після заданого часу у Вас вийде вершковий пломбір яка не будить поступатися купленому в магазині.

Как приготовить домашнее мороженое без мороженицы

Sabibon - самое интересное в интернете

Оставить комментарий