Чому можна Спати Навпаки Дзеркала

Почему Нельзя Спать Напротив Зеркала

Дзеркало — це далеко не тільки предмет інтер'єру. Згідно давніми віруваннями, воно — це досить складне магічне пристрій. Адже його остерігалися наші предки і передали свої побоювання щодо дзеркал всім наступним поколінням.З одного боку, бабусі не просто так уберігали онуків і радили не розміщувати дзеркала навпроти ліжка. З іншого боку, багато сучасних людей таким віруванням не довіряють, і можуть спокійно спати поруч або навпаки дзеркал.

Щоб зрозуміти, чи є якісь магічні властивості у дзеркал, потрібно звернутися до минулого, до знань, які зберігають наші предки.

Культурне надбання різних народів таїть в собі абсолютно різну інформацію про дзеркала. І саме вона допоможе розібратися, де і як потрібно розміщувати дзеркала і чи варто їх боятися.
Дзеркало в культурі

Дзеркало — це портал в інший, потойбічний світ. Саме так вважали багато народностей, які шанували богів і вірили в магію. Нерідко саме за допомогою дзеркал відбувалися містичні обряди і чаклунські таїнства, ворожіння і приворот.

Все це змушує задуматися!

Чи помічали ви, що дуже часто, дивлячись у дзеркало, стає складно зупинитися. Воно, як магнітом, притягує до себе. З іншого боку, якщо довго дивишся в глиб дзеркала, стає страшно і якось не по собі. Це і є та сама унікальна особливість, яка є приводом до самих різних припущень. І саме тому багато хто не рекомендують спати навпроти такої дивної і небезпечного об'єкта.

Стає ясно тільки те, що всі дзеркальні поверхні зберігають в собі таємниці. А які, поки зрозуміти складно ...

Народні прикмети

Дехто переконаний, що дзеркало підживлюється енергією сплячої людини. Інші знають майже точно і не перестають про це говорити, що дзеркала здатні вкрасти астральний дух сплячого. Невже кожна ніч, проведена напроти дзеркала, настільки небезпечна? Чому ж вірити?

Бути може давньоруськими повір'ями? Не дарма ж всі бояться розбити дзеркало, щоб не залишитися самотніми або нещасними на 7 наступних років. Згідно давньоруськими припущеннями, в дзеркалі вночі оживає дух-двійник, який, під час сну, здатний вкрасти душу людини назавжди.

Або мають рацію християни? Саме вони одноголосно просять людей закривати дзеркала на 40 днів з дня смерті близького родича. Вони нарікають, що дух людини залишається в дзеркальному просторі, якщо не зробити цього. Саме християни просять не розміщувати дзеркала навпроти ліжка і в спальні.

Досліджуючи думку людей різних культур і фахівців з різних областей все сходиться до одного — дзеркало потужний споживач людської енергії. Воно має певну силу впливати на людину. Тому попередження про те, що людина уві сні слабкий і беззахисний наводять на думку не ризикувати зайвий раз.

Це ж підтверджує і старовинна китайська наука — фен-шуй. Для послідовників дзеркало — це не просто поглинає енергію предмет. Вони його називають справжнім вампіром. Саме відповідно до китайських вірувань, страшно і небезпечно для людини не просто відбиватися в дзеркалі вночі, а й те, що дзеркало відображає кути ліжка. Це серйозний привід для переживань на їхню думку. Оскільки саме на кутах ховається зло і нечисті сили.

На думки, що встановлювати дзеркало навпроти ліжка не варто, наводять і застереження: два дзеркала один на проти одного — створюють базовий коридор, крізь який проходять злі духи і вони можуть вирватися назовні.

Якщо говорити про спальню подружжя, то тут дзеркало і зовсім не до місця. Відображення пари може спровокувати зраду одного з партнерів — і посварити подружжя. У зв'язку з чим, краще встановлювати дзеркала в інших кімнатах. Але не в передпокої і не навпроти вхідних дверей! Вся справа в тому, що воно може не пускати в будинок благополуччя.

У всіх на вустах звучать вірування, що дівчатам в критичні дні не можна довго стояти біля дзеркала. Слабкий організм може підкоритися силі дзеркального духу і наслідки можуть бути незворотними.

Як ви можете помітити, згідно з прикметами, встановлювати дзеркало навпроти ложа радять деякі народи і не всі фахівці. Але потрібно пам'ятати, що всі міфи і легенди засновані частково на реальних подіях. Саме тому вам варто задуматися: чи варто замовляти шафу-купе, наприклад, з дзеркальними дверима. Потрібно б і добре подумати: чи купувати красиве настінне або підлогове дзеркало в спальню.

Вірування віруваннями, але тільки ви вирішуєте, здається для вас небезпечним дзеркало, боїтеся ви його чи ні ...

Sabibon - самое интересное в интернете

Оставить комментарий