До Чого Сниться Кров: Тлумачення Снів Про Кров За Сонник

К Чему Снится Кровь: Толкование Снов Про Кровь По Соннику

Кров уві сні — до чого це?

Кров є символом сили, життєвої енергії і самого життя. Іншими словами, її значення — позитивне. З огляду на це, можна правильно визначити, що несуть різні сценарії сновидінь, в яких брала участь «червона рідина».Тлумачення снів з кров'ю по найбільш відомим сонникам:

До чого сниться кров: Сонник для закоханих

Якщо кров була на землі, значить, чекає несподівана удача, щаслива подія. Якщо наснилася засохла подряпина — незабаром близької людини може вразити хвороба. Якщо поріз був свіжим, чекає відмінне проведення часу з друзями.

До чого сниться кров: Сонник здорового способу життя

Якщо в крові були руки — до гіркої закоханості. Якщо кров стікала по одязі, проти вас погане замислили шанувальники або знайомі.

До чого сниться кров: Сонник сучасний

Закривавлені речі — до візиту родичів. Плювки крові — до почуття сорому, захворювання. Чистий кров — достаток грошей. Чужа або власна поточна кров — до фінансового добробуту іншої людини або своїм головного болю відповідно.

До чого сниться кров: Сонник білих магів

Кров приходить уві сні, як провісник залишає вас удачі. Бути може, чекає швидка загибель — в найбільш тяжкому випадку. Кровоточива рана — до втрат в бізнесі через зарубіжних партнерів, потрясінь, нервових стресів, патологій.

Криваві плями на одязі вказують на те, що вороги роблять все, щоб ви не могли досягти бажаних цілей. Задумайтесь, хто налаштований проти вас.

До чого сниться кров: Сонник езотеричний

За екзотеричний сонником чужа кров говорить про стихійні лиха, які вас не торкнуться. Своя кров уві сні попереджає про складнощі в стосунках з рідними.

До чого сниться кров: Сонник Цветкова

Увагу слід приділити тому, звідки ллється «червона рідина». Якщо з рота — слід очікувати суперечок з родичами з приводу майна, інтимних органів — скандалу і, можливо, складного розриву відносин з чоловіком / дружиною, носа — грошової втрати.

Якщо сниться кров на інших людях, близькі родичі можуть захворіти. Якщо рідина на вас, можна приготуватися до сприятливих і несподіваним известиям.

Крім того, сновидіння може нести заспокоєння — звільнення прийде через втрату.

Якщо наснилася просто закривавлений одяг, значить, хтось серйозно розсердився на вас. Якщо рідина вже висохла, значить, зло в вашу сторону вже вляглося. Пролита на землю кров — до фінансових вливань. Значна кількість рідини — до великих грошей.

До чого сниться кров: Сонник Нострадамуса

Кров, що ллється з нанесеною вами рани іншій людині, говорить про те, що пора приймати ініціативу на себе, забути про безпечність в серйозних питаннях. Просочена кров'ю земля — ​​про що наближаються конфліктах, швидких жертви, катастрофи та інші значні труднощі.

Кров з рани рідного — ваш егоїзм, який приведе вас до розладу. Якщо кров'ю уві сні Завершується ви — чекайте самотність і горе. Новини від родичів прийдуть, якщо в сновидінні ви забрудниться кров'ю.

До чого сниться кров: Сонник Лоффа

За сонником Лоффа кров має негативне значення. Вона символізує загибель, моральне, фінансове та фізичне виснаження. Виняток — тільки передвіщає близьку перемогу кров ворога.

До чого сниться кров: Сонник Ісламський

Позитивно можна тлумачити сновидіння, в яких ви потрапляєте криваву калюжу — це успіх і багатство. Тонка кривава цівка, що стікає з носа — до стабільного грошового потоку. При цьому просте кровотеча з носа — це горе, проблеми, тривоги.

Якщо уві сні ви позитивно ставитеся до кровотечі, значить, можновладці особи будуть благодіяти вас, давати вигоду. Якщо ваше ставлення до крові негативне уві сні, вигода обернеться проблемами.

Якщо в сновидінні ви ходите з кров'ю в туалет, вас чекає гріховний інтим. Якщо ви п'єте «червону рідину», прийде багатство, яке заборонено ісламом. Якщо кров'ю ви забруднити речі, чекайте брудних грошей. Якщо ви бачите її плями на одязі, але не знаєте, як вони опинилися на ній, вас можуть оббрехати, звести на вас наклеп.

До чого сниться кров: Сонник Фрейда

Побачити уві сні кров, за сонником Фрейда, значить вкрай серйозно ставитися до інтимних стосунків. Кількість сексуальних партнерів прямо пов'язане з обсягом крові.

До чого сниться кров: Сонник Міллера

Кров є вісником позитивних новин, тільки якщо вона на бруківці. Можна очікувати хороших звісток від рідних.

У будь-якому іншому випадку кров уві сні — до невдачі. Якщо вона на руках, значить, необхідно взяти паузу і відпочити, почати дбати про себе. В іншому випадку чорної смуги в житті не уникнути.

Криваві плями на землі — таємні вороги, які очікують, що ви помилитеся. Кров на одязі — задумали зіштовхнути вас з кар'єрних сходів вороги. Якщо до сновидіння ви завели нових знайомих, ставитися до них слід з обережністю. Рясна кровотеча віщує проблеми зі здоров'ям і в роботі. труднощі можуть принести зарубіжні партнери по бізнесу.

До чого сниться кров: Сонник Ванги

За сонником Ванги кров означає спорідненість. Тому все пов'язані з «червоною рідиною» сновидіння, так чи інакше, розповідають про взаємини і майбутнє вашої сім'ї, близьких або далеких родичів. Спроби зупинити сильне або слабке кровотеча — туга по знайомому і коханій людині, який пішов з життя. Кров на вашому одязі — хтось, з ким ви також знайомі, ставить під загрозу вашу репутацію своїми діями.

Кров ворога на вас, в якій ви забруднилися, захищаючись від нього ж, є застереженням. Відмовтеся від участі в конфліктах між вашими рідними та друзями. В іншому випадку негативні наслідки спору позначаться не тільки на них, а й на вас.

Що перетворюється в кров звичайна питна вода також застереження. Хтось наклав прокляття на ваш рід, і тепер доля буде налаштована до вас негативно до тих пір, поки ви не замолити гріхи своїх предків. Помоліться про те, щоб їхні гріхи були їм прощені.

Просто кров уві сні говорить про те, що хтось із вашого оточення задумав помститися вам або про наближення конфлікті.

Sabibon - самое интересное в интернете

Оставить комментарий