ЧИМ МОЖНА ЗНЯТИ СТАРУ ФАРБУ ЗІ СТІН

ЧЕМ МОЖНО СНЯТЬ СТАРУЮ КРАСКУ СО СТЕН

Дуже складно видалити масляну фарбу з неоштукатуреними раніше поверхонь. Є кілька способів видалення старої інтер'єрної або фасадної фарби з поверхонь:

  • хімічний;
  • механічний;
  • термічний;

Хімічний метод зняття крскі

Даний метод полягає в нанесенні спеціального хімічного розчину на поверхню, з якою необхідно прибрати старий шар фарби. Робити це потрібно обов'язково за інструкцією. Такий засіб потрібно належним чином підготувати і нанести на поверхню за допомогою малярської кисті або валика. Після нанесення слід залишити засіб вбратися в фарбу, в результаті чого фарба розм'якшиться і її можна буде видалити металевим скребком, шпателем або щіткою з металевим ворсом. За допомогою даного способу можна швидко видалити стару фарбу зі стін, але розчинники мають неприємний запах. Також слід пам'ятати, що відразу кілька шарів фарби засіб за один раз не прибере. Слід бути дуже обережним, такі розчинники при попаданні на шкіру можуть залишити опіки. Також він відносно дорогий і його досить складно утилізувати. Працювати з такими хімічними засобами потрібно в добре провітрюваних приміщеннях і обов'язково використовувати при роботі засоби індивідуального захисту (респіратор, окуляри, рукавички). Детальніше ознайомитися із заходами безпеки можна, прочитавши інструкцію до типу очищувача.

Термічний метод зняття крскі полягає в використання для зняття старої фарби будівельного фена. З його допомогою фарба нагрівається до розм'якшення, після чого вона легко знімається з поверхні звичайним шпателем. Замість будівельного фена можна використовувати праску, прогріваючи їм фарбу через широкий лист фольги. Пам'ятайте, що нагрівати не можна ні в якому разі місця з проводкою або декоративними покриттями, які можуть бути пошкоджені через дії на них високої температури. Метод не дуже приємний, так як при нагріванні виділяється їдкий токсичний запах фарби. Використовувати такий метод можна тільки в добре провітрюваних приміщеннях, використовуючи при роботі засоби індивідуального захисту (респіратор, окуляри, рукавички).

Механічний метод зняття крскі найбільш оптимальний при знятті тієї фарби, яка при хімічному або термічному методі буде виділяти шкідливі токсичні речовини. Даний метод досить трудомісткий і повільний. Також він недорогий, адже не вимагає покупки дорогих хімічних засобів або спеціального будівельного інструменту. Механічний метод використовується ефективно, коли планується в подальшому облицювання стін керамічною плиткою, адже зчеплення плитки з такою нерівною поверхнею буде просто відмінним. Для початку слід сокирою зробити насічки, потім скропити поверхню водою і почекати трохи. Вода повинна вбратися в фарбу, після чого її легше буде зчистити сокирою або шпателем. Робота піде швидше, якщо правильно вибрати кут нахилу сокири або шпателя до поверхні для очищення поверхні від фарби.

Описано найосновніші, найпростіші і ефективні методи зняття старої фарби з поверхні.
Успіхів!

Sabibon - самое интересное в интернете

Оставить комментарий