ЧИМ ОЧИСТИТИ СТАРУ ФАРБУ З МЕТАЛУ

У даній статті ми розповімо як, а також чому саме можна змити, а точніше, зчистити стару фарбу з металу.

Перед фарбуванням металевої поверхні необхідно спочатку обов'язково видалити іржу, а разом з нею і старе покриття. Зняти стару непотрібну фарбу з металу можна різними способами, ми розповімо про декілька видів, з яких можете вибрати будь-який відповідний вам.Випалювання (за допомогою паяльної лампи, це складно і поверхня може постраждати);
Механічна обробка (наприклад, це може бути зняття піскоструминної установкою, зазвичай такий спосіб використовують не в побутових, а в промислових масштабах);
Хімічна обробка за допомогою спеціальних змивів, гелів, розчинників.

Випалювання як метод зчищення старої фарби з металевої поверхні.

Можна випалити стару фарбу паяльною лампою, але такий спосіб підійде не для всіх металевих покриттів, наприклад, його не можна використовувати на листовому залізі, чавуні (трісне), на оцинкованих аркушах. До того ж даний метод є пожежонебезпечним. Цей вид дуже складний, вимагає після проведення додаткових шліфувальних робіт, тому використовується рідко.

Механічний спосіб як метод зчищення старої фарби з металевої поверхні.

Це, напевно, найпростіший і популярний спосіб зняття фарби з металу. Зробити це можна наждачкою або спеціальної металевої щіткою. Також можна використовувати спеціальну насадку на дриль. На початку робіт використовується великий абразив, потім проводиться шліфування більш дрібним.

У промислових масштабах фарбу з металу знімають спеціальної піскоструминної установкою. При цьому процесі фарба і іржа відшліфовуються під сильним напором води або повітря в суміші з металевим піском або ж іншим абразивом.

Хімічний спосіб як метод зчищення старої фарби з металевої поверхні.

Хімічний спосіб полягає в знятті фарби за допомогою різних змивів і розчинників. Це нескладно, головне знайти хорошого виробника. Змивки і розчинники можуть бути у вигляді рідини і гелю, які наносяться пензлем, аерозолем, розчинним у воді порошком. Для зняття фарби досить просто нанести обрану якісну змивку або розчинник і залишити речовина на деякий час. Гелеве покриття має перед іншими способами перевага в тому, що воно самостійно розтечеться по поверхні рівномірно. При цьому процесі стара фарба вздуется і відшарується від металу, після чого її буде легко зняти звичайним шпателем.

Хімічний спосіб, в порівнянні з іншими вище описаними способами (такими, як випалювання і механічна обробка), є найлегшим і швидким способом зняття старого покриття з різних металевих поверхонь.

Після проведення процесу видалення старого покриття з металевої поверхні необхідно покрити метал спеціальною антикорозійною ґрунтовкою. Це просто і нетоксичний. Тепер можна вже і фарбувати.

Sabibon - самое интересное в интернете

Оставить комментарий