Чим розбавити водоемульсійну

Водоемульсійні фарби по праву можна назвати одним з кращих пропозицій на ринку лакофарбових матеріалів.

Ці фарби дуже добре і легко змішуються і дозволяють домогтися яскравих і насичених кольорів. І, звичайно, вони мають широку відтінку палітрою. Плюс до цього можна додати те, що водоемульсійні фарби швидко сохнуть і стійкі до атмосферних впливів. Їх можна використовувати як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт.
Але, щоб знати, як і чим розбавляти фарби цього виду, потрібно знати їх склад і характеристики.Склад і характеристики водоемульсійних фарб

Щоб не виникло проблем з вибором розчинника, потрібно насамперед дізнатися про склад фарби. На даний момент

всі типи акрилових фарб мають три компоненти: фарбувальний пігмент, воду і сполучна речовина. Як сполучна речовина використовується полімерна емульсія на основі акрилу.

Як ми вже сказали, застосування цих фарб дуже широке. Але щоб уникнути неприємних сюрпризів, завжди дотримуйтесь рекомендацій виробника, вказаних на банку.

Найчастіше водоемульсійні фарби продаються готовими до застосування, і багато виробників не рекомендують їх розбавляти. Однак іноді, особливо для шару грунтовки фарбування поверхні, «водоемульсіонку» все-таки краще розбавити.

Чим і як розвести водоемульсійну фарбу?

Існує два основні методи розведення водоемульсійних фарб. Розглянемо ці способи детальніше.

Виходячи з того, що основу втиснути фарби становить вода, логічно, що розбавляти її потрібно звичайною водою, простеживши, щоб в ній не було сторонніх домішок (хімічних речовин або твердих частинок).

Для розведення водоемульсійною фарби цілком підійде вода з водопроводу, бажано тільки відстояти її пару годин.

Якщо фарба буде наноситися за допомогою розпилення, застосовують спеціальні розчинники для водоемульсійних

фарб. Ці розчинники можна купити в будь-якому будівельному магазині. Існує два види розріджувачів водоемульсійних фарб: матові і глянсові, які підбираються залежно від того, яку потрібно отримати поверхню, матову або глянсову.

Чим розбавити засохлу водоемульсійну фарбу?

Але, іноді буває, що фарба в банку стояла довго і встигла засохнути. І для того, щоб зробити якісь малярні роботи цієї фарбою, її потрібно розбавити до робочого стану. Відразу хочемо попередити, що, чим сильніше фарба засохла, тим гірше вона буде після розведення.

Якщо акрилова фарба засохла дуже сильно, тобто в ній почали з'являтися грудочки невеликого розміру, то таку

фарбу можна відновити за допомогою водно -спіртового розчину або ж спеціального акрилового розчинника.

Якщо ж фарба засохла не так сильно і в ній збереглася ще притаманна їй пружність, тоді потрібно діяти

по іншому. За допомогою гострих предметів подрібніть фарбу, а потім залийте її гарячою водою. Через пару хвилин злийте воду і повторіть «процедуру» ще раз. Потім знову злийте воду і розмішайте фарбу.

Звичайно, якість такої фарби знизиться, але для більшості виду малярних робіт вона підійде.

Sabibon - самое интересное в интернете

Оставить комментарий