Ремонт стелі під фарбування своїми руками

Що робити, якщо стеля у Вашому приміщенні перестав Вас радувати, в ньому з'явилися тріщини, пропала колишня свіжість, наймати робітників у вас немає можливості, і ви хочете зробити все своїми руками? Ми готові Вам в цьому допомогти! У цій статті Ви дізнаєтесь, як вирівняти стелю, закрити шви і пофарбувати стелю своїми руками.І так Ви вирішили самі відремонтувати стелю. Для проведення робіт Вам знадобляться такі інструменти: шпатель широкий 45 см, кисть прямокутна, шпатель вузький (накладочний), подовжувач для валика, драбина, валик поліакрилових безшовний товщина ворсу 11 мм, відро малярське, шпаклівка фінішна суха, штукатурка на гіпсовій

основі, міксер (дриль з насадкою для приготування розчину), сітка серпянка (для армування швів), грунт просочувальний, фарба водоемульсійна.

Підготовка стелі до ремонту

Так як у більшості людей зараз бетонні стелі, нижче ми розберемо ремонт і фарбування саме бетонного стелі. Звичайно, в першу чергу потрібно підготуватися до ремонту як морально, так і фізично.

Кімнату потрібно звільнити від меблів, зняти всі люстри і світильники. Замість люстри потрібно встановити патрон з досить потужною лампою денного світла. Не слід накривати підлогу старими газетами, вони заважатиму вам

пересуватися по кімнаті під час ремонту. Краще накрити підлогу плівкою.

Верхня внутрішня від крейди і старої фарби

Те, як буде триматися нове покриття на стелі прямо залежить від того, як Ви його підготували. Зі стелі потрібно прибрати весь крейда до самого бетонного покриття.

Для цього потрібно намочити стелю гарячою водою за допомогою звичайного валика. Коли стеля намокне, крейда можна буде зчистити за допомогою шпателя.

Якщо Ваш стеля була пофарбована водоемульсійною фарбою, діяти потрібно в такий же спосіб — змочити стелю гарячою водою зачистити поверхню з того місця де почала відшаровуватися фарба.

Особливу увагу потрібно приділити місцям з'єднання плит. Шви, де з'явилися тріщини потрібно розширити і провести зачистку до бетонної основи. Мел або фарбу біля швів потрібно знімати так, що б від них не залишилося слідів.

Грунтовка стелі

Грунтовка стелі потрібна для того, щоб було хороше зчеплення між штукатуркою і шпаклівкою. Найголовніше, щоб грунтовка була пленкообразующей.
На основну поверхню стелі ґрунтовку наносять валиком, а у важкодоступних місцях — працюють пензлем.

Шпаклівка стелі

Стеля шпатлюют наступним чином: використовуючи широкий шпатель, наносять два шари шпаклівки, роблячи проміжну просушку від 4 до 24 годин. Шпаклівку для стелі, як правило, вибирають суху мінеральну.

Перший шар шпаклівки наносять як вирівнюючий, для усунення дефектів стелі. Другий шар шпаклівки потрібно намагатися наносити рівніше, не залишаючи слідів від шпателя і переходів між шарами.

Вишкуріваніе поверхні стелі

Навіть при ідеальному шпатлюванні на поверхні все одно залишаються незначні нерівності. Тому, перед фарбуванням необхідно обов'язково зашкуріть поверхню звичайної наждачним папером. Не слід вибирати дуже грубу наждачний папір. Працювати краще при хорошому освітленні, встановивши джерело світла як можна ближче до поверхні, так, щоб потік світла йшов уздовж стелі.

Повторна грунтовка стелі

Звичайно, можна подумати, навіщо ще раз гарантувати. Але цей шар грунтовки забезпечить кращу адгезію поверхні стелі з фарбою, і як результат зменшиться витрата фарби.

Дуже часто при ремонті стелі проблем додають внутрішні кути — там з'являються тріщини. Уникнути цього допоможуть стельовий плінтус, наклеєний по периметру стелі.

Планується потрібно клеїти після шпаклівки стелі і стін. Плінтуси, звичайно, фарбують разом зі стелею.

Фарбування стелі

І ось ми дісталися до самої основному завданню, заради чого були зроблені зачистка, шпаклівка і грунтовка стелі.
Фарбування стелі можна здійснювати водоемульсійною фарбою. Перед здійсненням фарбування стелі потрібно обвести фарбою кути, обвести місце навколо люстри, пофарбувати плінтуси.

Фарбування стелі проводиться від вікна кімнати. Кожен рух валиком має на половину перекривати попередню смугу. Кожен наступний шар повинен наноситися перпендикулярно до попереднього, але останній шар повинен бути у напрямку світла.

Не слід набирати на валик занадто багато фарби. Для того, щоб рівномірно розподілити по валику фарбу, потрібно його

Розгортати по лотку.

Якщо при фарбуванні стелі з країв валика виділилося занадто багато фарби, відразу прокатати її валиком, не даючи висохнути. Велика частина людей, які виробляють фарбування стелі своїми силами, допускають одну і ту ж помилку — довго водять валиком по одному і тому ж місцю, що призводить до руйнування покриття і розмочуванням шпаклівки.
Після нанесення першого шару фарби на стелю потрібно просушити кімнату, але ні в якому разі не можна влаштовувати протяги. Це може привести до появи тріщин і в результаті до відшарування самої фарби.

Повне висихання фарби і її полімеризація наступає через 12-24 години.

Sabibon - самое интересное в интернете

Оставить комментарий