До Чому Сниться Вагітність: Одиноким, Заміжнім і Вагітним

К Чему Снится Беременность: Одиноким, Замужним и Беременным

Вагітність в реальності сниться з найрізноманітніших причин. Раніше ми писали, до чого в сновидіннях може приходити колишній хлопець, сьогодні поговоримо про сни про очікування малюка. Бачити себе в положенні можуть заміжні, незаміжні і взагалі самотні панянки. Також вагітність далеко не завжди пов'язана з новинами і поповнення в сім'ї. Мова скоріше про відповідальне і важливому моменті в житті певної жінки.Якщо вам наснився сон про вагітність (своєї або чужої), вивчіть різні приклади тлумачень. Не поспішайте бігти в аптеку або складати плани покупок майбутній дитині (розуміємо, що складно, особливо якщо давно хотіли народити дитинку). Отже, до чого сниться вагітність і чого варто очікувати.

Як зрозуміти, що сон про вагітність віщий

Наші предки для планування вагітності використовували так званий місячний календар зачаття. Він же допомагав людям розуміти, віщий сон їм привидівся чи ні. Сьогодні подібні знання не настільки актуальні, але чому б не звернутися до мудрості предків. До речі, вона буде актуальною для всіх людей, які в це вірять.

Місячний календар поділяється на 3 періоди:

  • позитивний;
  • нейтральний;
  • небезпечний.

Так приснився в перший день циклу сон може бути віщим. Якщо ви бачили себе вагітної, намагаєтеся зрозуміти, що це означає, обов'язково звіртеся з місячним календарем. Причина проста — в різні дні циклу сняться абсолютно різні щодо достовірності та предсказательной сенсу сни.

Вагітність уві сні для жінки

Бачити сон, де ви вагітні, це ще не означає зачати дитину наяву. Враховуйте свій статус — подібні сновидіння мають абсолютно різні трактування для заміжніх, вільних жінок, юних дівчат і жінок у віці.

Якщо ви перебуваєте в шлюбі, сон може бути віщим в прямому сенсі. Цілком можливо, ви вже вагітні або незабаром зможете зачати дитину. Якщо давно мріяли про поповнення, радійте, якщо не хочете народжувати, уважно стежте за запобіганням.

Літня жінка бачить вагітність уві сні до трагедії. Таке бачення складно назвати позитивним, трагедії бувають різними, але все одно нічого приємного подібні події не обіцяють. Самотні жінки бачать вагітність до чуток і пліток. Придивіться до оточення — ймовірно, там є явні недоброзичливці. Якщо не можете обмежити спілкування в принципі, постарайтеся зберігати приватність особистого життя. Для юних дівчат сни про вагітність — провісники серйозних проблем або ганьби. Слідкуйте за тим, що говорите, робите, з ким спілкуєтеся. На кону — ваша репутація.

Сонник Ванги: основні значення вагітності уві сні

Ванга надає різні значення снам про вагітність. Для заміжньої дівчини таке сновидіння може бути вісником радості, хороших новин. Одиноким дамам воно, навпаки, обіцяє неприємності.
Якщо жінка заміжня, цілком можливо, що побачена уві сні вагітність означає для неї швидке народження двійні. Це, звичайно, не гарантія, але шанси є. Побачили уві сні вагітної іншу жінку — можете розраховувати на грошову винагороду. Коли уві сні ви стаєте свідком чужих пологів, готуйтеся до приємних змін. В недалекому майбутньому у вас з'являться шанси позбутися багатьох проблем.

До чого сниться вагітність: По Зигмунда Фрейда

Побачити себе вагітної за сонником Фрейда — час готуватися до поповнення. Причому в даному випадку статус дами зовсім не важливий — вона може бути замужем або самотньою. Фрейд вважав, що самотня жінка, що побачила вагітність уві сні, незабаром зустріне другу половинку. Тобто саме спочатку буде сім'я, серйозні наміри, потім дитина, а не навпаки. Якщо ви переживали про свою самотність, незабаром ситуація зміниться. Ті дівчата, які замужем, можуть розраховувати на успішне зачаття.

Що значить якщо сниться вагітність: Сонник Лоффа

За сонником Лоффа вагітність вказує на готовність дівчини, жінки до нового статусу — в даному випадку статус матері. Також подібні сновидіння пророкують благополуччя.

У будь-якому випадку Лоффа рекомендує купити тест на вагітність — все можливо. Рада відноситься до жінок, що живуть активним статевим життям.

Сниться вагітність: Сонник Нострадамуса

Нострадамус пропонує такі тлумачення снів про вагітність:

якщо в положенні інша жінка, а не ви особисто, незабаром може знадобитися грошова позика;

для тих, хто не заміжня і побачив власну вагітність, є рекомендація бути насторожі — вірогідні дрібні проблеми і незначні фінансові втрати.

У будь-якому випадку не переживайте — все нормалізується.

Приснилася вагітність: Сонник Міллера

Міллер про снах на тему цікавого положення говорив наступне. Якщо вагітна дівчина побачила уві сні вагітної себе, значить, її чекають прості благополучні пологи. Потрібно відкинути переживання в сторону — все буде прекрасно. Самотній жінці подібні снования обіцяють невдалий шлюб. Поставтеся уважно до вибору обранця, інакше маєте всі шанси вибрати не ту людину.

Якщо ви не ведете статеве життя, будьте обережні. Відносини з незнайомими чоловіками можуть привести до чуток, пліток і ганьби.

До чого сниться тест на вагітність

У такого сну є своє значення. Будьте обережні, оскільки вірогідні серйозні фінансові втрати, але, якщо позитивного тесту ви раділи, попереду великі зміни. Зазвичай вони йдуть зі знаком плюс — наприклад, зміна роботи, підвищення по службі, пр.

Коли дві смужки виявилися не в радість, варто чекати розчарувань. Ваші очікування в найближчій перспективі не виправдаються.

Власна і чужа вагітність — до чого сниться

Вагітність уві сні юної, ще не пристосованою до життя дівчини обіцяє початок нового періоду. Фактично сновидіння можна трактувати як заклик до дії. Якщо сюжет не разовий, а регулярно повторюється, можна говорити про страх перед відповідальністю, дорослим життям. Для немолодий дами бачити себе вагітної — знак взятися за здоров'я. Коли є проблеми з фінансами, можна говорити про те, що незабаром вони зважаться.

Вагітність знайомої або подруги — добрий знак для сплячої. Якщо майбутня мама мала гарну зовнішність, попрацюйте над новою справою на совість, вас чекає успіх. Полінуйтеся — отримаєте порівняно невеликий профіт. Коли вагітна дівчина уві сні виглядає не дуже привабливо, варто готуватися до клопотів, все піде не так гладко, як хотілося б.

Якщо вагітна знайома, а ви є власником бізнесу, чекайте від цієї знайомої звісток. Вона прийде з добром, зможе дати своєчасний правильний рада з ситуації, що склалася. Коли в положенні рідна сестра, готуйтеся до неприємностей, мати — розберіться зі своїми страхами на тему здоров'я мами. Чоловікові, який побачив уві сні вагітної свою дружину або подругу, варто бути насторожі — такі сновидіння нерідко вказують на зраду.

До чого сниться вагітність чоловікові

Чоловік, який побачив в положенні свою дружину, незабаром досягне успіху. Про здійснення планів і реалізації задуманого пише в своєму сонник Лонго.

Фрейд вважає, що вагітність вказує на готовність народити малюка.

В сонник Цвєткова мова йде про необхідність підготовки до здійснення планів.

Лоффа трактує подібні сновидіння як невпевненість чоловіка в своєму чоловічому здоров'ї, здатності зачати малюка (якщо такі сумніви є, значить, випадок точно ваш).

Вагітність згідно езотерики

Езотеричний сонник вважає, що бачити вагітність уві сні — це не до добра. Подібне сновидіння може принести чималі збитки. Якщо бачите в положенні іншу жінку, будьте готові — скоро у вас захочуть зайняти грошей.

Прив'язка до дня тижня

Сновидіння про цікаве положення можуть мати різні значення в залежності від дня тижня:

На вівторок — чекайте новин та змін.

На середу — попереду витрати, втрати.

На четвер — вас чекають сімейні сутички, розбіжності.

На п'ятницю — ваше життя буде щасливим, здоровою і довгого.

На суботу — попереду багато суєти.

На неділю — в особистому житті можливі серйозні зміни.

На понеділок — будуть зміни погоди.

Інші відомі тлумачення вагітності уві сні

Сни про вагітність завжди пов'язані з позитивними або не дуже фінансовими змінами. Але іноді акцент робиться на бажанні, можливості змінювати майбутнє, а іноді — на народженні потомства. Тобто фінансові смисли можуть бути другорядними або основними.

Якщо знайомі, близькі чекають дівчинку, це дуже хороший знак. Можете розраховувати на приємний сюрприз. Якщо приснилося очікування хлопчика, будьте гранично обережні. У багатьох сонниках пишуть, що вагітність іншої жінки сином віщують того, хто побачив такий сон, аварію.

В іншому рекомендуємо вам завжди індивідуально підходити до питань трактування сновидінь. Будь-які смисли відносні, більш того, як бачите, кожен дослідник вкладав власні думки при складанні сонника про вагітність. Навіть якщо сон несприятливий, не зациклюйтеся на прогнозі. Можете сприймати його як застереження — бути на чеку нікому не зашкодить. Якщо не вірите сонникам, краще буде і не використовувати їх для тлумачення. Обов'язково враховуйте всі деталі сну, власний статус, якщо вагітність була не вашою, то і цей факт. Можете складати прогноз-прогноз на підставі кількох джерел.

Sabibon - самое интересное в интернете

Оставить комментарий