Як правильно фарбувати стіни акриловою фарбою

Акрилова фарба в якості матеріалу для фарбування стін в приміщеннях є дуже популярною і ефективною. Фарбувати стіни за допомогою даного лакофарбового продукту зручно і просто, до того ж цей варіант може навіть виявитися економічно вигідніше інших варіантів оформлення стін. Стіни завдяки такій фарбі можна забарвити в будь-який колір, на поверхні можна створити будь-яку фактуру. Можна зробити на вибір поверхню глянсовою або матовою.Акрилова фарба є розчинним у воді матеріалом, вона досить швидко висихає і добре лягає на поверхню. Вона не токсична, не розтріскується і не розшаровується. Після забарвлення покриття утворює тонку і тверду плівку. Наносити такий матеріал можна за допомогою кисті, валика або розпилювача. Продукт не боїться сонячних променів і навіть теплової обробки, має хорошу механічну стійкість.

Акрилову фарбу можна наносити на будь-які знежирені поверхні (це може бути дерево, бетон, метал, скло, тканина). Перед фарбуванням потрібно обов'язково ретельно підготувати поверхні, про це ми детально писали зовсім недавно.

При необхідності перед фарбуванням можна розбавити фарбу водою строго по інструкції. Не завжди фарба потребує розведенні. Перед фарбуванням обов'язково ознайомтеся з правилами підготовки та нанесення даної фарби на поверхню.

Фарбувати поверхні акриловою фарбою дуже зручно за допомогою поролонового або ворсового валика. Для більш якісного нанесення фарби на стіни використовується спеціальна ванночка для валика, в якій зручно розгортати валик з фарбою, видаляючи з нього надлишки матеріалу перед його нанесенням на стіни. Така ванна (кюветка) продається в будівельних магазинах поруч з валиками, є також і спеціальні набори, в яких разом йдуть ванночка і валик відповідних один одному розмірів. Слід просто налити в ванночку достатню кількість фарби і починати фарбування стін, занурюючи валик у фарбу і розгортаючи його по кюветку для видалення надлишку матеріалу.

Зазвичай фарбу наносять в два шари, обов'язково давши першому шару необхідний час для повного висихання. Другий шар наносити потрібно паралельно падаючому світлу від природного джерела світла (тобто, від вікна). Якщо вирішено наносити фарбу в один шар, то перший і останній шар наносити потрібно паралельно падаючому світлу від вікна.

Слід пам'ятати під час фарбування стін акриловою фарбою, що ви наносите фінальне покриття, тому перед тим, як фарбувати стіни, слід упевнитися, що стіни підготовлені якісно, ​​що вони чисті, сухі і рівні. Якщо на стінах є дефект, то краще його виправити ще до фарбування, так як він може зіпсувати зовнішній вигляд стіни і доведеться перефарбовувати, а це завжди важче і довше. Тому варто заздалегідь проінспектувати стіни на можливі недоліки (ямки, западини, тріщини і т.п.), закрити їх за допомогою відповідної шпаклівки, дати висохнути поверхні, потім прогрунтувати її і знову дати стіні просохнути. Тепер потрібно знову перевірити стіни на їх готовність до нанесення фінішного покриття.

Sabibon - самое интересное в интернете

Оставить комментарий