Підготовка стін під фарбування в квартирі

Для того, щоб якісно пофарбувати будь-які стіни, в тому числі і в квартирі, слід з особливою ретельністю підготувати поверхню до процесу фарбування стін. Фарбувати можна на найрізноманітніші поверхні. Це можуть бути гладкі оштукатурені і вже навіть зашпатльовані поверхні, поверхня облицювальний матеріал, фактурна штукатурка або ж рельєфний облицювальний матеріал. В кожному окремому випадку потрібно по-різному проводити підготовку стін до фарбування. Це потрібно для того, щоб матеріал ліг на основу рівно і покриття було гладким і ідеальним.Всі сили повинні бути спрямовані на усунення різного роду нерівностей на стінах. Наприклад, для початку слід закрити наявні невеликі тріщини або відколи в поверхні. Потім, якщо вже такого роду пошкоджень немає, потрібно зняти старе покриття, наприклад, стару штукатурку і гарненько відшліфувати поверхню за допомогою спеціального шліфувального бруска або наждачного паперу. Бажано також покриття, особливо якщо вони досить старі, обробити спеціальним антисептиком і потім прогрунтувати. Потрібно перевірити і переконатися, що перепади по рівню становлять величину не більше 2 мм. Якщо так і є, можна приступати до наступного етапу, до шпаклювання стін.

Шпаклівка стін під фарбування потрібна для більш тонкого вирівнювання стін. Цим вона і відрізняється від процесу штукатурення поверхонь.

Після більш ретельного вирівнювання стін за допомогою шпаклівки, стіни обов'язково потрібно заґрунтувати для кращого зчеплення фарби з поверхнею і щоб фарба лягла рівно і утворила собою гладкий шар.

Слід знати, що стіни з цементно-піщаної штукатурки або гипсокартона непридатні для фарбування, тому що вони дуже добре вбирають в себе будь-яку вологу. Такі поверхні перед фарбуванням потрібно обов'язково зашпаклювати.

Роботи з оштукатурювання і шпаклювання поверхні виробляються за допомогою широкого шпателя. Також в таких роботах необхідний маленький вузенький шпатель, він буде використовуватися при обробці важкодоступних для широкого шпателя місць.

Найкраще під фарбування шпаклювати стіни з використанням спеціальної армуючої сітки, яка призначена для зміцнення поверхні. Спочатку наносять стартову шпаклівку. Зазвичай потрібна капронова сітка з осередками в 2 мм. Для її прикріплення до стіни потрібно нанести шпаклівку товщиною в 2 мм смугою в розмір смуги самої сітки. Потім армована сітка прикладається до стіни і притискають до розчину на стіні шпателем. На сітку потім потрібно нанести ще один шар шпаклівки, щоб остаточно прикріпити її до стіни. Потім слід нанести фінішну шпаклівку, зернистість якої набагато менше стартовою.

Після виконаних робіт слід дочекатися повного висихання поверхні, після чого її можна буде добре зашліфувати до освіти рівного і гладкого шару і потім вже заґрунтувати. Грунтування обов'язково слід проводити перед процесом фарбування.

Sabibon - самое интересное в интернете

Оставить комментарий