«Рубін» влітку спробує придбати Тайво

Керівництво казанського « Рубіна» в період літнього трансферного вікна зробить спробу придбати нігерійського захисника " Мілана ", який виступає на правах оренди в київському « Динамо» , 28-річного Тайє Тайво .

За інформацією «Известий» , за досвідченого гравця лівого флангу оборони казанцям доведеться поборотися з проявляють активний інтерес до футболіста турецькими , португальськими та англійськими клубами , а також з київським « Динамо» , у якого є право першочергового викупу нігерійця .Офіційний представник Тайє Тайво Фабіо Парізі зізнався , що до його клієнта дійсно проявляє інтерес безліч європейських клубів , однак професійне майбутнє футболістапоки ще не визначено .

«Я б не хотів називати конкретні клуби , які цікавляться Тайє Тайво і які хотіли б викупити його у» Мілана « . Можу сказати лише про те , що після закінчення терміну орендної угоди з київським» Динамо « Тайво повинен буде повернутися в» Мілан " , так як у нього існує чинний контракт з « Россонері» . Що буде далі , покаже час. Потрібно дочекатися офіційного відкриття літнього трансферного вікна " , — повідомив Парізі.

Нагадаємо , раніше повідомлялося про те , що « Мілан» може запропонувати київському «Динамо» Тайво , як частина угоди щодо Андрія Ярмоленка.

Sabibon - самое интересное в интернете

Оставить комментарий