Гендиректор « Динамо» : Перспектив у Об'єднаного чемпіонату СНД я не бачу

Генеральний директор київського « Динамо» Резо Чохонелідзе поділився своїм баченням перспективності створення Об'єднаного чемпіонату Росії і України .

— Так, я чув , що Франція з Італією об'єднуються, і Іспанія з Португалією , — зі сміхом почав пан Чохонелідзе.

— Чи можливо створити спільний чемпіонат Росії і України вже через сезон , в 2015 -му році?
— Ну , а що це дасть? Кожна держава повинна мати свій чемпіонат , європейські кубки , брати участь у Лізі чемпіонів , виховувати молодих футболістів. Спільний чемпіонат вже був , при Радянському Союзі. Наприклад , країни колишньої Югославії — маленькі держави , але і вони мають свої окремі чемпіонати .— Може бути , клуби зацікавить озвучена цифра бюджету?
— Пригадується приклад Кубка Першого каналу. Бюджет пропав — і Кубок теж.

— А якщо вести мову про Кубок Росії і України ?
— Такий Кубок можливо провести в зимовий підготовчий період , який триває 2,5 місяця. Це вже інше питання. Але що стосується спільного чемпіонату — у вирішенні цього питання повинні брати участь політики , а не якісь приватні особи , тому що політика — самої головний фактор у взаєминах між двома державами. А вже після цього можуть залучатися інші учасники , великі люди в футболі двох наших країн.

Я вважаю , що потрібно більше уваги приділяти розвитку футболу в Україні . Адже меценати і президенти клубів приходять і йдуть. А прагнути треба до того , щоб " Іллічівець " або « Кривбас» грали в Лізі Чемпіонів ; будувалися дороги, готелі — те, що було розпочато для чемпіонату Європи. Цього не станеться , якщо в чемпіонаті будуть по 7-8 команд від кожної зі сторін. Це для Сан-Марино хорошим варіантом було б брати участь двома- трьома командами в чемпіонаті Італії .

Можливо , в майбутньому і може щось статися , але на даний момент перспектив у Об'єднаного чемпіонату я не бачу.

Sabibon - самое интересное в интернете

Оставить комментарий