"Динамо " — "Кривбас " — 1:1. Післяматчева прес -конференція Олега Блохіна

Головний тренер команди київського «Динамо» прокоментував сьогоднішню нічию з " Кривбасом " на післяматчевій прес -конференції.

Звичайно , за результат відповідає тренер . Є недоробки тренерського складу в тому плані , що команда вийшла сьогодні грати вполногі — в цьому наша вина , це треба визнати. З якої причини це сталося , будемо розбиратися. Крім того , деякі футболісти сьогодні не зіграли у свою силу . З цим теж треба розбиратися.

Але при всьому при цьому , ті моменти , які були у нас в першому таймі , треба було доводити до логічного завершення , і тоді гра б йшла більш спокійно .Звичайно , неприємно , що матч закінчився з рахунком 1:1 , і те , що «Дніпро» і «Металіст» пішли від нас вперед . Але є ще 11 ігор , треба боротися , треба виправляти ті помилки , які у нас є.

Не можу зрозуміти , чому в матчах з «Бордо » команда показує хороший футбол, а потім грає вполногі з « Кривбасом» ... Очевидно не той подразник. У цьому плані , повторюся , треба визнати , що ми — тренери — недопрацювали .

Ну і повторюється та ситуація , яка була в матчах з «Бордо» : у суперника один удар по воротах , і один гол , а ми не використовуємо свої очевидні моменти і не можемо завершити гру на свою користь.

— Як оціните гру футболістів , що вийшли на заміну?

— Мені важко давати такі оцінки по гарячих слідах. Звичайно , замінами ми намагалися підсилити гру , але , повторюся , треба в цілому колектив оцінювати. Багато гравців , навіть не знаю як висловитися більш охайно , були не схожі самі на себе. З якої причини — це інше питання. До матчу , на установці , я розмовляв з хлопцями — вони , начебто , були налаштовані на поєдинок належним чином. А чому в грі вийшло ось так , як всі бачили — треба розбиратися.

— Коли рахунок на табло був 0:0 , у діях вашої команди проглядалося бажання . Але після того , як «Динамо » вдалося забити м'яч , команда зупинилася . Чому ?

— Сам дивуюся , чому це сталося замість того , щоб просто дотиснути суперника. Команда , програючи 0:1 , завжди сподівається відновити рівновагу , розраховує на якісь контрвипади — за такого рахунку на табло її гра не розвалюється. Щоб суперник трохи зупинився , рахунок повинен бути 2:0 , 3:0 ...

Про виконавській майстерності я нічого говорити не буду — йому футболістів вже не навчиш . Дивує інше : не повинно бути такої провальної гри після того , як в матчах з «Бордо» ми хоч і не добилися результату , але демонстрували цілісність у своїх командних діях. А сьогодні на полі був чи не колектив , а набір окремих гравців. Повторюся , в цьому є наша недоробка — десь щось ми упустили , будемо розбиратися.

Sabibon - самое интересное в интернете

Оставить комментарий