"Динамо " — "Кривбас " — 1:1. Післяматчева прес -конференція Олега Тарана

Прес -конференція головного тренера " Кривбасу " Олега Тарана після матчу з « Динамо».

— Ми тільки вчора повернулися зі збору в Туреччині, тому побоювалися проблем , пов'язаних з акліматизацією . У таких умовах був важливий не стільки результат , скільки те , щоб команда підійшла до матчу з таким серйозним суперником як київське «Динамо» з підвищеною відповідальністю . Мені дуже важливо було побачити , як хлопці рухаються на тлі фізичних навантажень . Крім того , хотілося зрозуміти , як команда готова реалізовувати ту тактичну схему , яку ми напрацьовували на зборах. Ну а по самовіддачі до своїх підопічних у мене претензій немає.— Після міжсезоння як оцінюєте гру новачків команди? Зокрема , оціните дії Боровика .

— Думаю , що сьогодні Боровик зіграв нормально , впорався . Що стосується Максимова , то в останні дні він відчув дискомфорт в м'язі , на якій нещодавно переніс операцію . Тому я вирішив його поберегти . Дуже радий , що Федорчук після того , як у травні отримав серйозну травму хрестоподібних зв'язок , повернувся в стрій. Я ризикував , випускаючи його за рахунку 0:1 , але це дуже талановитий футболіст , і я випустив його сьогодні , щоб він швидше набирав свої кондиції. Тренування залишаються тренуваннями , а ігри — це зовсім інше.

Взимку наш склад посилив Гітченко — кваліфіковані захисник. Він сьогодні відіграв весь матч. В цілому , всі наші новачки вже влилися в колектив. Крім того , сьогодні на поле вийшов молодий , дуже талановитий хлопчик Мірошниченко. Йому всього 19 років , це вихованець криворізького футболу. Він здорово провів всі збори . Сподіваюся , що при серйозній роботі він не на цьому зупинятися.

— Ви сказали , що результат сьогодні був не настільки важливий для вашої команди. Чи означає це , що на нічию ви не особливо розраховували?

— Справа не в цьому — просто , в першу чергу , ми розраховували побачити з боку хлопців психологічну впевненість. По-перше , ми вперше грали на такому стадіоні , по-друге , у нас був іменитий суперник. У таких умовах велике значення має психологія команди. Тому я і постарався налаштувати хлопців так , щоб вони не зациклювалися на результаті.

— Ну а розраховували ви сьогодні на нічию?

— У нас були моменти , ми повинні забити сьогодні більше, ніж один гол. Але так склалася гра. З іншого боку , десь у чомусь нам пощастило. Можливо , «Динамо» нас недооцінило .

Sabibon - самое интересное в интернете

Оставить комментарий