Калитвинцев : Рівень молодіжного складу я вже переріс

Владислав Калитвинцев , гравець молодіжної збірної України і син нового головного тренера " Волги " дав коментар з приводу чуток про його переїзд до Нижній Новгород.

Для мене зараз головне — Кубок Співдружності. Приїду в Київ , там буде видно. Є люди , які займаються цим питанням. Якщо не буде якихось інших пропозицій , цілком можливо я перейду в «Волгу» .

— Ваш контракт з київським " Динамо " закінчується через рік. Чи обговорювали з президентом Ігорем Суркісом або головним тренером Олегом Блохіним ваше майбутнє ?— З Блохіним я розмовляв перед тим , як їхав у збірну. Олег Володимирович сказав мені , що на перший збір мене не бере. А Суркіс в одному з інтерв'ю заявив , що мені добре б пограти де-небудь в оренді півроку , а не сидіти в дублі . Та я й сам вважаю , що рівень молодіжного складу я вже переріс.

— До речі , за чемпіонатом Росії вдається стежити? За тієї ж « Волгою» ?

— Про " Волгу " , чесно кажучи , нічого сказати не можу. В основному стежу за великими клубами — «Зенітом» , «Спартаком» , «Динамо» ...

Владислав Калитвинцев провів за молодіжний склад Динамо 15 ігор і забив 7 голів. В основному складі півзахисник зіграв 3 гри.

Sabibon - самое интересное в интернете

Оставить комментарий