Суркіс : Зараз шукаємо тільки нападника

Президент київського " Динамо " Ігор Суркіс в коментарі каналу "Футбол " розповів про нинішній трансферній активності клубу.
Пошук нападника

— Зараз шукаємо тільки нападника. Захисна лінія нашої команди , за словами Олега Блохіна , станом на сьогоднішній день укомплектована .

Що ж стосується пошуку форварда , то у нас є список виконавців , які нам цікаві. Але не кожен футболіст згоден їхати в нашу країну. Особливо , якщо говорити про гравця високого рівня — саме такого нападника ми шукаємо , нам потрібно придбати форварда не так на перспективу , а такого , який би відразу почав грати в основному складі « Динамо».

Леандро Алмейда

— Алмейду ми продали в " Курітіба " , але маємо на нього 50 % трансферних прав . Вважаю , що це нормальна угода — ми нічого не втратили.

Айїла Юссуф і Бадр Каддурі

— Як і раніше займаємося працевлаштуванням Юссуфа і Каддурі. Тут , перш за все , мене цікавить питання по Юссуфу , оскільки термін дії його контракту з «Динамо» закінчується тільки через два роки. За Каддурі ситуація зовсім інша — його угода з нашим клубом закінчується вже в червні , так що якщо ми не знайдемо йому клуб , то він отримає всі належні йому гроші за контрактом та залишить " Динамо " на правах вільного агента.

Артем Мілевський

— Термін контракту Мілевського з "Динамо " закінчується 1 серпня. Але якщо по футболістові немає ніяких пропозицій , то я нічого не можу вдіяти. У цій ситуації клуб зобов'язаний платити йому зарплату , а сам футболіст — підтримувати свої кондиції , грати і думати про свою долю . Думаю , що Мілевський не хотів би втратити ці півроку даремно.

Sabibon - самое интересное в интернете

Оставить комментарий