Мірча Луческу : Ніколи не боявся , що команда впаде

Головний тренер донецького " Шахтаря " Мірча Луческу розповів про кадрові втрати команди.

— На додачу до Вілліана з команди пішли Мхітарян та Фернандіньо. І багато хто скаже , що « Шахтар» втратив футболістів , що визначали якість атакуючої гри. Але в той же час виручені гроші були спрямовані на купівлю нових виконавців. Чи задоволені ви проведеної трансферної кампанією ?— Це тільки іноземцям так здається ! Думають , що , втративши цих трьох гравців , «Шахтар» зникне. Але ні! Ми вже позбавлялися важливих футболістів — навіть перед
тим , як виграти Кубок УЄФА. Наприклад , ми втратили Тимощука , капітана , який перейшов в «Зеніт» , Матузалема , Плетікосу , Агахову , Маріку . Втратили Елано , а пізніше Жадсона.

Але , незважаючи на це , команда залишилася тією ж , тому що я кожен раз дбав , щоб за основними футболістами росла молода зміна , яка при необхідності перейде з другої лінії в першу , ставши дуже важливими , нехай і дуже молодими гравцями. Потрібно , щоб вони були особистостями і сприймали команду подібно справжнім лідерам . Тому я ніколи не боявся , що , втративши одного або кілька виконавців , команда « впаде» .

Sabibon - самое интересное в интернете

Оставить комментарий