Пятов: Молодь себе дуже добре проявила

Голкіпер " Шахтаря " Андрій П'ятов поділився думкою про зустріч з чемпіоном Албанії.

— За зустрічі чемпіонів можна судити про рівень українського і албанського футболу?
— Рахунок говорить сам за себе , а ми могли і більше забити . Рівень , звичайно , відрізняється . Кожен спаринг приносить якусь користь. Дуже добре себе проявила наша молодь. У нас є перспективні хлопці , яких треба тримати в полі зору , — думаю , що тренерам є над чим подумати , зробити висновки.— Після перерви швидкості якось змінилися?
— Ні . У першому таймі всі були свіже , але грали акуратніше. А в другій половині почався більш відкритий футбол . За нашим хлопцям було видно , що навіть на тлі навантажень вони виглядали більш підготовленими фізично і перебігали суперника.

— Як вписалися в ігрову модель першої команди молоді футболісти?
— На це питання має відповідати не я , а тренери . Головне , щоб філософія , яку сповідує головний тренер , передавалася всім командам Академії . Так хлопцям буде простіше зрозуміти футбол Містера , вже безпосередньо перебуваючи в першій команді. Деякі молоді гравці не вперше з нами на зборах . Хлопці недурні і сприймають те , що від них вимагають. Вважаю , що вони гідно справляються , а помилки бувають у всіх. Так що працюємо далі .

Нагадаємо , що зустріч «Шахтаря» і "Шкендербеу " завершилась з рахунком 7:0 на користь чемпіона України .

Sabibon - самое интересное в интернете

Оставить комментарий