Стало відомо , на кому таємно одружився Домогаров

Чутки про те , що Олександр Домогаров одружився підтвердилися. Більше того , пресі стало відомо ім'я новоспеченої дружини зірки.

Не так давно ми вже писали про те , що відомий актор Олександр Домогаров відзначив своє 50 — річчя не тільки великим концертом , але і приурочив до цієї дати своє весілля .Правда , про те , кого ж він повів в ЗАГС , артист намагався не розповідати . Проте довго мовчати Домогаров не зміг і вирішив все-таки відповісти на нескінченні питання журналістів і шанувальників , хто став його черговий обраницею .

Дружиною Домогарова стала його колишня дружина Ірина Гуненкова , яка 24 роки тому народила акторові сина Олександра. Судячи з усього , навіть після розлучення подружжю вдалося зберегти теплі стосунки , які через багато років знову привели їх в стіни РАГСу , хочеться сподіватися , що цього разу назавжди.

Нагадаємо , для Домогарова це четвертий шлюб . Першою дружиною актора була Ірина Гуненкова , другий — Наталія Сагоян . Обидві жінки подарували акторові синів. При цьому сам Олександр з усіма колишніми був у добрих стосунках. Особливо тепло актор спілкується з третьою дружиною — актрисою Наталією Громушкіною .
источник hochu.ua

Sabibon - самое интересное в интернете

Оставить комментарий