Марат Башаров звозив колишню дружину і коханку в Монако

Днями Марат Башаров , прихопивши з собою дочку Амелі , подругу Ганну , колишню дружину Лізу Круцко з її новим чоловіком Сергієм та їх спільного сина Арсенія , відвідав Князівство Монако .

«Марат вирішив подарувати нам усім це свято , він дуже щедрий чоловік» , — зізналася в інтерв'ю порталу " 7D " колишня дружина артиста Ліза Круцко . Екс -дружина артиста не стала приховувати того , що ця ідея з цією поїздкою прийшла в голову її колишнього чоловіка після того , як їх спільна донька Амелі сказала татові , що дуже б хотіла побачити машини «Формули 1».Спочатку вся ця весела компанія влаштувала справжній бенкет в одному з кращих ресторанів Монако , де часто вечеряють особи королівської крові , а потім відправилася на знамениту набережну , де донька артиста полюбувалась на боліди знаменитої « Формули -1» , які все ще залишалися в боксах після гонки .

Закінчився цей дивовижний вечір прогулянкою по набережній , під час якої вся ця велика компанія милувалася заходом , годувала чайок і кидала монети в фонтани , щоб знову повернутися в Монако .
источник hochu.ua

Sabibon - самое интересное в интернете

Оставить комментарий