Звезда Форсажа Пол Уокер погиб в автокатастрофе

Зірка кінофільму " Форсаж " Пол Уокер загинув в автокатастрофі в Каліфорнії. Аварія сталася в Санта- Клара .

Повідомляється , що 40- річний актор перебував в автомобілі Porsche свого друга. Останній з невідомих причин не впорався з керуванням, і машина на всій швидкості врізалася в дерево і загорілася. Друг актора також загинув." З важким серцем ми змушені підтвердити , що Пол Уокер помер сьогодні в автокатастрофі " , — йдеться на офіційній сторінці актора в Facebook. Там повідомили , що трагедія сталася під час участі актора у благодійній акції для організації Reach Out Worldwide .

Акторська кар'єра П.Уокера почалася в ранньому дитинстві з телевізійної реклами підгузників " Pampers Diapers " . Ставши постарше , він продовжив зніматися в різних телепередачах і рекламних роликах. Свою першу роль в кіно майбутня зірка Голлівуду зіграв у 13 років — у комедійній страшилці " Монстр із шафи " . Широку популярність здобув на початку 2000 -х років , після того як виконав роль Брайана О'Коннера у фільмі "Форсаж " і кількох його продовженнях .

Серед акторських робіт П.Уокера — "Біжи без оглядки " , який закріпив за ним статус перспективного актора , головна роль у пригодницькій стрічці « Білий полон» , робота в кримінальній драмі "Хлопчики- нальотчики " .

Sabibon - самое интересное в интернете

Оставить комментарий