Веру Брежневу бросили без денег

Після розлучення з другим чоловіком , бізнесменом Михайлом Кіперманом , Вірі Брежнєвій приписують десятки коханців. Але співачці не до любові. Навіть посиденьки з подругами в ресторані для Віри тепер — недозволена розкіш.

Красуня- блондинка не змогла вирватися навіть на вечірку до педагога з вокалу , співачці Вікторії Бєлової , — та в минулі вихідні відкривала власну школу.— Віра дуже хотіла прийти . Але у неї , на жаль , в цей день був концерт , — розповіла нам організатор вечірки. — Вона зараз як ніколи багато працює , їй вгору колись подивитися , зовсім немає часу на себе.

Мабуть , чоловік- олігарх образився і тому не допомагає. Адже потрібно ростити дочок !

Дочок у Віри дві. Старша Соня — від першого шлюбу. Улюблений Брежнєвої в той час був бідним студентом і не міг забезпечувати сім'ю — дівчині тоді довелося піти торгувати на ринок , щоб заробити зайву копійку.

Зараз колишній займає високий пост в адміністрації міста- курорту Ялти , але все одно фінансово не допомагає.

— А навіщо ? Віра й сама дуже добре заробляє , вона ж у нас зірка , — язвіл він в одному з інтерв'ю. У голосі чоловіка відчувалася образа . Адже красуня його кинула , ледве потрапивши в « ВІА Гру» .

Ну ладно чиновник — у представників цієї професії свої поняття про мораль і сумління. Так адже друга донька Сара у Брежнєвої від великого бізнесмена . Але і її батько теж не хоче допомагати. Зате віднедавна другий чоловік Віри із задоволенням показує всім фотографії з новою обраницею — української фотомоделлю. Дівчині Михайла трохи за 20 . Щаслива парочка не вилазить із закордонних курортів. А Віра тим часом оре як кінь , щоб прогодувати сім'ю.

Sabibon - самое интересное в интернете

Оставить комментарий