В центре Москвы обокрали Амалию Беляеву

У центральній частині Москви пограбували на мільйон рублів відому актрису Амалию Бєляєву . У артистки і її колишнього чоловіка вкрали гроші , документи і прикраси з автомобіля буквально за лічені хвилини.

Поліція столиці Росії шукає злочинців , які зламали двері в машині артистки та її колишнього чоловіка. Пара залишила свій автомобіль Lexus RX на Зубовском бульварі біля будинку № 15 буквально на десять хвилин. Зловмисникам вистачило цього часу , щоб вийняти з машини портфель з коштовностями і грошима на пристойну суму."Ми з Амалією відійшли від автомобіля в квітковий магазин і супермаркет , — розповів поліцейським чоловік . — Коли я повернувся , в салоні авто все було перевернуто . Пропав портфель Амалії з грошима , документами і прикрасами " . Точна сума збитку після крадіжки встановлюється , але імовірно , за оцінкою , вона складає один мільйон рублів.

Нагадуємо , що Амалія Бєляєва та Вадим Бєляєв прожили у шлюбі дев'ять років. Пара виховує трьох спільних дітей. Під час розлучення подружжя вирішило , що діти будуть виховуватися і жити по черзі — то у тата , то у мами. Амалія Бєляєва відома публіці більше як Амалія Мордвинова . До слова , актриса є рекордсменкою в російському шоу -бізнесі по зміні імен.

Sabibon - самое интересное в интернете

Оставить комментарий