Звездные разводы 2013 года

Люди зустрічаються, люди закохуються, одружуються. А потім розходяться. Не мине ця врахувати багатих і знаменитих. Ми вибрали ті пари, розрив яких викликав у громадськості найбільшу кількість емоцій, пліток і пересудів.

Найбільший резонанс викликав розлучення Президента Росії Володимира Путіна і його дружини Людмили.Володимир Путін і Людмила Путіна

Після 30 років спільного життя розпався шлюб Президента Росії Володимира Путіна і його дружини Людмили . Чиновник сказав , що їх рішення було обопільним , сама ж Людмила розповіла ЗМІ , що вони з чоловіком практично не бачаться , у кожного з них своє життя , що дає їм право жити так , як вони хочуть.

Президент Росії також зазначив , що така робота , як у нього , передбачає якусь ступінь публічності , і є люди , які це сприймають, а є й ті , які з цим несумісні. Людмила Путіна заявила , що публічність — не для неї .

Моніка Белуччі та Венсан Кассель

Пара , якою захоплювався весь світ , прожила разом 14 років. Однак подружжя не змогли зберегти сім'ю. Однією з причин стала недовіра до чоловіка самої Беллуччі : «Ми не з самого початку зрозуміли , що хочемо бути разом. Венсан дуже приваблював мене , але в той же час я не була в ньому впевнена . Але ми стали жити удвох . Чому — не знаю . Мені здається , ми не завжди насправді вибираємо людину , просто так складається , відбувається само собою , без нашого рішення . Відбувається і залишається так , як є. До пори ». Також актриса сказала , що Венсан не цілком нормальний чоловік . «Іноді я шалено люблю його , а іноді мені хочеться його вбити » , — заявила вона.

>Міранда Керр та Орландо Блум

Після шести років сімейного життя модель Міранда Керр та актор Орландо Блум подали документи на розлучення. При цьому відносини між вившімі подружжям залишаються теплими і ніжними. "Незважаючи на кінець їхнього шлюбу, вони люблять, підтримують і поважають один одного як батьки свого сина і як сім'я", — розповіли представники пари.

Костянтин і Яна Меладзе

Після практично 20 років шлюбу розпалася сім'я відомого українського продюсера і музиканта Костянтина Меладзе. Навіть троє дітей не втримали чоловіка в сім'ї. Пара не прокоментувала своє розлучення, проте говорять, що причиною розставання стала зайва любвеобильность музиканта. Йому приписували романи з підопічними з «ВІА Гри» Надією Мейхер і Євою Бушміної. Останнім захопленням Меладзе називають співачку Поліну Гагаріну.

Валерій та Ірина Меладзе

Молодший брат Костянтина Меладзе Валерій також не зберіг сім'ю. На початку листопада суд офіційно розвів співака з його дружиною Іриною, з якою він прожив 18 років. Чутки про розпад пари ходили давно, так як вже багато років у співака були стосунки зі співачкою Альбіною Джанабаєвою. Пол чутками, у пари навіть є спільний син

Клинт Иствуд и Дина Руиз

Знаменитый актер попал в наш список, потому что решил разорвать узы Гименея в 83 года. 48-летняя экс-супруга при этом заявила, что они с мужем остались друзьями. Клинт Иствуд женился на на бывшей телеведущей Дине Руиз 31 марта 1996 года. Вместе супруги прожили 17 лет, родили дочь Морган, которой сейчас 16 лет. Причиной расставания стало отсутствие любви со стороны Иствуда, проще говоря, он разлюбил жену и решил ей не надоедать своим обществом.

Sabibon - самое интересное в интернете

Оставить комментарий