Тейлор Свифт: самая щедрая звезда 2013 года

Наприкінці року прийнято підводити підсумки минулих 365 днів. Сьогодні мова піде про знаменитостей , які не уявляють свого життя без благодійності. Багато зірки витрачають немаленькі суми, щоб допомогти нужденним в них , докласти свою руку до доброго і світлого.

Найщедрішим філантропом в 2013 році названа 24 -річна кантрі -співачка Тейлор Свіфт. У свій день народження виконавиця перевела на рахунок The Nashville Symphony 100 000 доларів , що і вивело її на перший рядок рейтингу найщедріших зірок.

Також дівчина виступила на благодійному вечорі Winter Whites Gala : разом з принцом Уїлльямом і Джоном Бон Джові вона виконала Livin'on a prayer , зібравши всі оплески на свою адресу.

Нагадаємо , що минулого року рейтинг найщедріших знаменитостей теж очолювала Тейлор Свіфт. Вона дала чотири мільйони доларів для Музею і Залу Слави кантрі , також стала наймолодшим лауреатом премії " Пульс надії " імені Роберта Ф. Кеннеді.

Найбільш щедрими філантропами 2013 також названі: колектив One Direction , виконавці Бейонсе , Джастін Бібер , Майлі Сайрус , актори Пол Уокер , Сандра Баллок , Дженніфер Лоуренс та інші.

Sabibon - самое интересное в интернете

Оставить комментарий